lek. med. Dariusz Korolik

Chirurg ogólny

Leczenie przewlekłego bólu brzucha to wąska specjalizacja, którą z powodzeniem zajmuję się od kilkunastu lat. Jeśli cierpisz z powodu bólu brzucha, zapraszam na wizytę do mojego gabinetu. Dysponuję pracownią endoskopową, w której w ramach diagnostyki wykonuję m. in. gastroskopię przeznosową, kolonoskopię, rektoskopię.

Kilka lat temu miałam robioną gastroskopię w szpitalu, wrażenia były koszmarne... Gdy okazało się, że znowu muszę mieć zrobioną gastroskopię, byłam przerażona. Zrobienie gastroskopii u pana doktora Korolika poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się :). Pan doktor zrobił mi gastroskopię przez nos, wcześniej psiknął do nosa znieczulenie i raz dwa było po wszystkim. Nie dusiłam się i nie miałam odruchu wymiotnego, jak poprzednio przy zwykłej gastroskopii. Po badaniu trochę kichałam i smarkałam, ale to absolutnie do przeżycia. Pan doktor jest bardzo taktowny i ludzki, wszystko wyjaśnia i cierpliwie odpowiada ...

Pan doktor zrobił mi gastroskopię przez nos,
wcześniej psiknął do nosa znieczulenie i raz dwa było po wszystkim. Nie dusiłam się i nie miałam odruchu wymiotnego, jak poprzednio przy zwykłej gastroskopii. Po badaniu trochę kichałam i smarkałam, ale to absolutnie do przeżycia. Pan doktor jest bardzo taktowny i ludzki, wszystko wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania.

Jest tak dobry, ze jezdzimy do niego we czworke z Niemiec. Calej naszej czworce bardzo skutecznie pomogl, chociaz wszyscy inni lekarze nie byli w stanie tego zrobic. Moge polecic Pana Doktora Korolika kazdemu, a przede wszystkim tym, ktorzy stracili juz wiare w medycyne, pewnie dzieki niemu ja odzyskaja!

inni lekarze nie byli w stanie tego zrobic.
Moge polecic Pana Doktora Korolika kazdemu, a przede wszystkim tym, ktorzy
stracili juz wiare w medycyne, pewnie
dzieki niemu ja odzyskaja!