lek. med. Dariusz Korzeń

Anestezjolog

Pan doktor godny polecenia .Wszystko dokładnie wytłumaczył ,jak bedzie przebiegac leczenie . Stu procentowe zaangażowanie .Serdecznie polecam .Ps dziekuje za wyleczenie i uratowanie zycia.

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. . Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi za uratowanie syna.Gdyby życie stawiało nam na drodze takich lekarzy jak Pan doktor życie stało by sie łatwiejsze.

Jestem pod wrażeniem empatii lekarza, jego fachowości i uprzejmości. W dotychczasowym okresie mojego życia nie spotkałem tak miłego i kompetentnego lekarza. Jestem pełen podziwu dla podejścia do pacjenta a szczególnie za jasne i pełne wytłumaczenie choroby i leczenia za co serdecznie dziękuję. Godny polecenia lekarz.