lekarz Dariusz Kosiński

Endokrynolog

2,7
2,9

Nie polecam lekarza chodziłam do niego 2 lata i robił i jedne i te same badania . Leki cały te same . Po tych dwóch latach w mój organizm już dawał oznaki przedawkowania . Lekarz na ostatniej mojej wizycie powiedział że ma nadzieję że zniknie mi tarczyca. Poszłam do innego lekarza co odrazu zrobił mi usg I zmienił mi leki na zupełnie inne I powiedział że moja tarczyca jest bardzo zniszczona, gdzie pan Kosiński powiedział że zniknie . Nie polecam . Omijać szerokim łukiem

Zostałam skierowana do endokrynologa przez lekarza rodzinnego. Po szeregu badań wyszło że posiadam przypadłość endokrynologiczną. Lekarz rodzinny przekazał mi informacje dla endokrynologa, podejrzenia co do choroby. Na wizycie endokrynolog nawet nie spojrzał w dokumenty jakie mu przekazałam. Zrobił usg i podziękował za wizytę mówiąc że nic się nie dzieje. Inny lekarz podszedł do tematu profesjonalnie i na szczęście żyję.

Inny lekarz podszedł do tematu profesjonalnie i na szczęście żyję.

Lekarz bardzo kompetentny , szczegółowo omówił mi co widać na USG , potwierdził diagnozę postawioną przez innego endokrynologa , zapisał te same lekarstwa . Najważniejsze że nie trzeba czekać na wizytę prywatną pół roku a potem jeszcze 2 godziny w poczekalni . Wizyty zaplanowane dla pacjentów realnie a przesunięcie czasowe

Zero zaangażowania, pacjent to petent. Należy go szybko spławić. Nie polecam. W niczym wam ten lekarz nie pomoże. Wasze zdrowie to Wasz problem. To powinien sobie napisać na czole.

Super, zdecydowanie polecam. Rzetelny, kompetentny, wielka wiedza i doświadczenie - u tego Pana Doktora sprawna pomoc bez rozczulania;) i profesjonalizm przede wszystkim!

Nie polecam dr. Kosińskiego. Po zdiagnozowaniu wysokiego TSH udałem się do doktora. Nie wykonał dodatkowych niezbędnych badań w celu potwierdzenia niedoczynności tarczycy, przepisał jedynie Letrox 50 i kazał przyjść za 2 miesiące z wynikami, kolejna wizyta wyglądała podobnie i tak w kółko. Zdecydowanie niemiły oraz niekompetentny lekarz. Nie polecam!

Bardzo miły z ludzkim podejściem, poświęca dużą ilość czasu. Polecam! Jednostkę chorobową zostawia bez wątpliwości :)

Niekompetentny, opryskliwy a wręcz czasami chamski i bezczelny. Mam się cieszyć że nie mam raka a brak tarczycy to nie problem według pętaka. zdecydowanie ODRADZAM

już jest rok jak jestem po operacji tarczycy i naadal pan doktor nie może mi ustalić dawki euthyroxu, wyniki mam gorsze niż z przed operacji

Był lekarzem prowadzącym w szpitalu mojej mamy.Super lekarz,wysłucha,doradzi,nie owija w bawełne tylko mówi szczerze.