warto panu doktorowi zaufać wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją , do tego jest sympatyczny , potrafi wszystko na spokojnie doradzić, odpowiedzieć na pytanie rzadko spotyka się tak otwartego lekarza polecam!

warto panu doktorowi zaufać
wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją
rzadko spotyka się tak otwartego lekarza
polecam!

Najlepszy specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Miałam okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Indywidualne podejście do pacjenta, troska od początku do końca. Otwartość na pacjenta. Zabieg wykonany pomyślnie.

Najlepszy specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej.
Miałam okazję przekonać się o tym na własnej skórze.
Indywidualne podejście do pacjenta, troska od początku do końca.
Otwartość na pacjenta.
Zabieg wykonany pomyślnie.

Najlepszy gabinet lekarski gwarantujący bezpieczeństwo zabiegów i zapewniający komfort podczas wykonywania danego zabiegu. Jestem zachwycona. Cieszę się, że to właśnie tutaj udałam sie na botox.

Jestem zachwycona.
Cieszę się, że to właśnie tutaj udałam sie na botox.

Bardzo sympatyczny doktor - uważam, że w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. W mojej sprawie wykazał się doświadczeniem i wiedzą w zakresie medycyny estetycznej. Do Pana Dr Dariusza zgłosiłam się w problemem znamiona, które chciałam by zostało usunięte. Znamię zostało usunięte przy pomocy lasera CO2. Całość przeprowadzona została całkowicie bezboleśnie i skutecznie. Doktor bardzo rzetelny, odpowiedzialny i uczciwi. Godny zaufania lekarz, z sercem na dłoni. Cieszę się, że trafiłam na doktora, który wiedział jak sprostać moim oczekiwaniom. Dziękuję za pomoc, wsparcie i zaangażowanie. Bardzo miła obsługa. Polecam szczerze!

Bardzo sympatyczny doktor - uważam, że w pełni zasługuje na najwyższą ocenę.
Znamię zostało usunięte przy pomocy lasera CO2.
Całość przeprowadzona została całkowicie bezboleśnie i skutecznie.
Doktor bardzo rzetelny, odpowiedzialny i uczciwi.
Godny zaufania lekarz, z sercem na dłoni.
Dziękuję za pomoc, wsparcie i zaangażowanie.
Bardzo miła obsługa. Polecam szczerze!

Świetny specjalista! Mam z Nim bardzo dobre doświadczenia, gdyż w jego gabinecie usunęłam znamię, które mi bardzo przeszkadzało. Długo czekałam na wizytę, ale muszę powiedzieć, że było warto, gdyż sposób w jaki została obsłużona jest godny pochwały. Pan Doktor, to człowiek niesamowicie wyrozumiały, sympatyczny, zna się na rzeczy i potrafi podnieść na duchu przed zabiegiem.

Profesjonalista. Miałam możliwość go poznać, dlatego wiem jaki jest, jak wykonuje swoją pracę, i tak dalej. Co prawda nie łatwo się do nich dostać i trzeba czekać, ale jest warto!

Co prawda nie łatwo się do nich dostać i trzeba czekać, ale jest warto!

Pana Dariusza polecam wszystkim gorąco! Dzięki niemu znowu czuję się seksownie i bardzo dobrze wyglądam. jestem pod wrażeniem wykonanych tutaj zabiegów. Wiem, że kwas hialuronowy rewelacyjnie wypełnia i jestem zachwycona efektami.

Wspaniałe miejsce! Depilacja wykonana po mistrzowsku. Bezpodrażnień zbędne owłosienie zniknęło już na zawsze! Jestem zdecydowaną fanką pana doktora. To prawdziwy profesjonalista, który wie co robi. Polecam!

Wieloletnie doświadczenie w medycynie estetycznej wyróżnia to miejsce. Walczyłam tutaj ze starzeniem się i jestem zachwycona z efektów zabiegu. Bardzo polecam.

Dr Dariusz Kotowicz, to profesjonalista - przekonałam się o tym na własnej skórze. To w jaki sposób podchodzi do swojego pacjenta, jak bardzo się angażuje - dużo świadczy o nim jako specjaliści. Po Botoxie czuję się bardzo dobrze. Pozdrawiam!

Po Botoxie czuję się bardzo dobrze.
Pozdrawiam!

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Jelenia Góra"?

lek. med.
Jarosław Wilk