lekarz Dariusz Kotowicz

Medycyna estetyczna

Jestem zachwycona moimi ustami! Zabieg Regenyal Lips spełnił moje oczekiwania. Pan doktor Kotowicz sprawił , że czuje się teraz niezwykle kobieco. MOje usta wyglądają zupełnie inaczej. Metamorfoza niesamowita.

Jestem zachwycona moimi ustami!
Zabieg Regenyal Lips spełnił moje oczekiwania.
Pan doktor Kotowicz sprawił , że czuje się teraz niezwykle kobieco.
MOje usta wyglądają zupełnie inaczej.
Metamorfoza niesamowita.

Zdecydowanie polecam! Pan doktor jest konkretny i rzetelny w swojej pracy. 100% zaangażowania i odpowiedzialności podczas zabiegu. Można mu w pełni zaufać. Do pacjenta podchodzi z troską.

Zdecydowanie polecam!
Pan doktor jest konkretny i rzetelny w swojej pracy.
100% zaangażowania i odpowiedzialności podczas zabiegu.
Można mu w pełni zaufać.
Do pacjenta podchodzi z troską.

Warto zaufać panu doktorowi. Wypełnianie zmarszczek kwasem faktycznie daje duże efekty. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Wbrew pozorom zabieg jest bezpieczny i pan doktor wykonuje go bardzo dokładnie.

Warto zaufać panu doktorowi.
Wypełnianie zmarszczek kwasem faktycznie daje duże efekty.
Przekonałam się o tym na własnej skórze.
Wbrew pozorom zabieg jest bezpieczny i pan doktor wykonuje go bardzo dokładnie.

Pan doktor wykonał kawał dobrej roboty. Inaczej tego ująć nie mogę. Jestem bardzo zadowolona z efektu wypełniania zmarszczek. Dziękuję za pomoc i wsparcie. Warto było panu zaufać

Pan doktor wykonał kawał dobrej roboty.
Inaczej tego ująć nie mogę.
Jestem bardzo zadowolona z efektu wypełniania zmarszczek.
Dziękuję za pomoc i wsparcie.
Warto było panu zaufać

warto panu doktorowi zaufać wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją , do tego jest sympatyczny , potrafi wszystko na spokojnie doradzić, odpowiedzieć na pytanie rzadko spotyka się tak otwartego lekarza polecam!

warto panu doktorowi zaufać
wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją
rzadko spotyka się tak otwartego lekarza
polecam!

Najlepszy specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Miałam okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Indywidualne podejście do pacjenta, troska od początku do końca. Otwartość na pacjenta. Zabieg wykonany pomyślnie.

Najlepszy specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej.
Miałam okazję przekonać się o tym na własnej skórze.
Indywidualne podejście do pacjenta, troska od początku do końca.
Otwartość na pacjenta.
Zabieg wykonany pomyślnie.

Najlepszy gabinet lekarski gwarantujący bezpieczeństwo zabiegów i zapewniający komfort podczas wykonywania danego zabiegu. Jestem zachwycona. Cieszę się, że to właśnie tutaj udałam sie na botox.

Jestem zachwycona.
Cieszę się, że to właśnie tutaj udałam sie na botox.

Bardzo sympatyczny doktor - uważam, że w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. W mojej sprawie wykazał się doświadczeniem i wiedzą w zakresie medycyny estetycznej. Do Pana Dr Dariusza zgłosiłam się w problemem znamiona, które chciałam by zostało usunięte. Znamię zostało usunięte przy pomocy lasera CO2. Całość przeprowadzona została całkowicie bezboleśnie i skutecznie. Doktor bardzo rzetelny, odpowiedzialny i uczciwi. Godny zaufania lekarz, z sercem na dłoni. Cieszę się, że trafiłam na doktora, który wiedział jak sprostać moim oczekiwaniom. Dziękuję za pomoc, wsparcie i zaangażowanie. Bardzo miła obsługa. Polecam szczerze!

Bardzo sympatyczny doktor - uważam, że w pełni zasługuje na najwyższą ocenę.
Znamię zostało usunięte przy pomocy lasera CO2.
Całość przeprowadzona została całkowicie bezboleśnie i skutecznie.
Doktor bardzo rzetelny, odpowiedzialny i uczciwi.
Godny zaufania lekarz, z sercem na dłoni.
Dziękuję za pomoc, wsparcie i zaangażowanie.
Bardzo miła obsługa. Polecam szczerze!

Świetny specjalista! Mam z Nim bardzo dobre doświadczenia, gdyż w jego gabinecie usunęłam znamię, które mi bardzo przeszkadzało. Długo czekałam na wizytę, ale muszę powiedzieć, że było warto, gdyż sposób w jaki została obsłużona jest godny pochwały. Pan Doktor, to człowiek niesamowicie wyrozumiały, sympatyczny, zna się na rzeczy i potrafi podnieść na duchu przed zabiegiem.

Pana Dariusza polecam wszystkim gorąco! Dzięki niemu znowu czuję się seksownie i bardzo dobrze wyglądam. jestem pod wrażeniem wykonanych tutaj zabiegów. Wiem, że kwas hialuronowy rewelacyjnie wypełnia i jestem zachwycona efektami.