Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

ja chodzę do Pana Doktora od jakiś 13 lat , przeprowadził u mnie dwie operacje jestem bardzo zadowolona zawsze miły uprzejmy , przede wszystkim konkretny zawsze wytłumaczył o co chodzi ;) teraz chodzę co rok na kontrolę i zawsze pamięta z imienia i nazwiska dokładnie a nie to co inny lekarz do którego chodzi sie srednio raz w m-c :D naprawdę polecam :)

Jest to jeden z najlepszych specjalistów w marcu operował moją 17 letnią córkę z prawie 50 stopniową skoliozą kręgosłupa.Wcześniej nosiła przez kilka lat gorsety bostońskie + gimnastyka korekcyjna+basen jednak to nie wystarczyło.Tydzień po operacji opuściła szpital,teraz kręgosłup ma prosty jak linijka i jest kilka centymetrów wyższa, chodzi do szkoły jesteśmy teraz wszyscy bardzo szczęśliwi.Wielkie podziękowania dla Pana doktora,naprawdę polecam takiego specjalistę.

Może to był tylko fatalny dzień dla Pana Dariusza, ale zostałem potraktowany z góry. Uprzejmości zero i wyglądało to, tak, jakbym to ja sam narzucał się doktorowi z problemami syna. Kostki mojego syna wyglądają zdecydowanie niepokojąco - odkształcone ku dołowi i powykrzywiane. Wiele osób zwracało mi uwagę na to bym poszedł do lekarza. Lekarz potraktował mnie jako "nadgorliwego gówniarza", podczas, gdy ja po prostu troszczę się o zdrowie moich dzieci. Lekarz powinien to rozumieć.

Lekarz majacy podejscie do pacjenta, do dzieci. Uprzejmy, znajacy się na swojej pracy!! Polecam!!

Jestem pod wrażeniem!!!! Znalazłam Pana Kotulskiego w internecie po opiniach o Nim!!! Bałam się,bo ze Scanmedem mam różne doświadczenia, ale ortopeda okazał się rewelacyjny!!!!Miły, kompetentny, nie czułam się zbywana tylko o wszystkim dobitnie poinformowana, wszystko obrazowo zostało mi przedstawione!! Dziękuję i POLECAM!

Mam 16 lat od 5 klasy podstawówki leczę się u Doktora Kotulskiego.Cieszę się, że trafiłam do tak wspaniałego lekarza, który podjął się leczenia mojej nogi.Efekty są zadowalające, cieszę się razem z rodzicami bo noga była w fatalnym stanie.Doktor potrafił znaleźć zawsze dla nas czas i porozmawiać, wytłumaczyć i odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania.Bardzo jestem zadowolona, że trafiłam do tak wspaniałego lekarza, który podjął się tak skomplikowanej operacji. Gorąco polecam. Dziekuję za wszystko. Magda z Pawłowic

Pan doktor Kotulski to najlepszy ortopeda. I człowiek o wielkim sercu. Pracuje z wielkim oddaniem , w służbie człowiekowi. Gorąco polecam, nie ma lepszego fachowca a jednocześnie życzliwego człowieka. Dziękuję za wszystko...

bardzo dobry lekarz. polecam go wszystkim. aktualnie leczę się u niego [kręgosłup]. w czerwcu zakończyłam również u niego leczenie stawu kolanowego. [w styczniu'07 miałam wypadek w szkole. upadłam i skręciłam sobie staw kolanowy. Niby takie nic a leczyłam się ponad pół roku. Moje kolano leczyło 3 lekarzy...Lecz dr Kotulski zakończył leczenie sukcesem. Byłam również na oddziale z tego powodu. Ale wszystko zakończyło się dobrze ] I teraz jestem dobrej myśli... Polecam go serdecznie ;)

bardzo dobry lekarz.
polecam go wszystkim.
aktualnie leczę się u niego [kręgosłup].
w czerwcu zakończyłam również u niego leczenie stawu kolanowego.

Wspaniały lekarz Polecam Wizyta w gabinecie Pana Doktora pokazała jak wspaniałym jest człowiekiem

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz