dr n. med. Dariusz Kowalczyk

2,1
2,2
2,3
2,4

No cóż, Doktor Kowalczyk nie należy do tych otwartych i wchodzących w bliższe relacje z pacjentkami. Miewa gorsze dni, jeśli chodzi o kontaktowość (choć ostatnio pozytywnie mnie zaskoczył). Zawsze jednak odpowiada na pytania. Fachowcem jest bez wątpienia doskonałym. Uchodzi na najlepszego diagnostę USG w Opolu - ja w każdym bądź razie z lepszym się nie spotkałama, a korzystałam z usług kilku. Jego usługi są faktycznie kosztowne, ale jak zauważyła przedmówczyni, spokój ducha jest bezcenny, a jeśli Pan doktor mówi A to jest to A a nie "być może" "nie wiem" "to się okaże". Czasami boleśnie szczery. Jeśli chodzi o ilość poświęconego czasu - to jest to tyle ile faktycznie mu potrzeba do zbadania pacjentki - raz to 5 minut innym razem 25 - nie ma reguły, wszystko zależy od problemu i stanu zdrowia. Ja się uodporniłam na pewną "gburowatość" doktora i wracam do niego już od kilku lat, kiedy tylko potrzebuję rzetelnej diagnozy. Z czystym sumieniem polecam go też innym.

Wychodzę z założenia, we lekarz nie ma sie mizdrzyć do pacjenta,ale na być dobrym fachowcem. Chodzę do niego z drugą ciążą,a i moje koleżanki z pracy też i nie słyszałam,żeby ktoś na pana doktora narzekał. To najlepszy fachowiec w Opolu i wolę zapłacić więcej, a mieć pewność,że wszystko będzie dobrze z dzieckiem. Moja teściowa kilka lat temu miała zabieg w szpitalu robiony przez dok.Kowalczyka i obyło sie bez powikłań,do dziś dobrze mówi o tym lekarzu.

witam, wczoraj bylismy z mezem na USG u dr Kowalczyka, bardzo sie denerwowalam ze ta wizyta nie spelni moich oczekiwan po przeczytaniu wczesniejszych postów. Natomiast musze tu rozwiac wszelkie watpliwosci! Pan doktor z wielka uwaga przygladal sie maluszkowi, bardzo dlugo badal jego serce i mimo ze nie bardzo bylo dobrze widac staral sie uchwycic plec mojej kruszynki! No i mamy dziewczynke :) Pan doktor fakt, jest malo mowny ale widac ze sie skupia na badaniu, jesli sie zapytasz, na pewno na wszystkie pytania odpowie. Jestem zadowolona!!!

Szkoda czasu i pieniędzy na tego pana. Gburowaty i niemiły. Dobro pacjentki wcale sie nie liczy. Nie polecam

Po raz pierwszy spotkałam się z takim lekarzem, po pierwszej wizycie mogłam wywnioskować, że chodzi tylko o pieniądze a nie o dobro dla ciężarnej.Moja pierwsza wizyta odbyła się w poniedziałek - to był 5 tyg. ciąży, miałam plamienia.Oczywiście doktor zbadał, przepisał tabletki hormonalne i kazał przyjść na drugi dzień na wizytę.Poszłam we wtorek, gdzie wizyta trwała dosłownie 5 min.Pan doktor wypisał kartę ciąży, badanie ginekologiczne i zażyczył sobie 150zł.Przypominam miałam plamienia, na wieść o zwolnieniu lekarskim usłyszałam "ciąża nie choroba", więc po co tabletki i tak dalej skoro powinnam leżeć a nie zasować po 250km dziennie - taka moja praca.Zero wyrozumienia!!

Byłam na standardowym badaniu USG u innego lekarza w 21 tyg.ciąży i lekarz wykrył "coś" w mózgu dziecka.Ponieważ nic nie chciał nam powiedzieć na ten temat polecono mi wizytę u doktora Kowalczyka. Jestem bardzo zadowolona z badania-Pan doktor "sprawdził" dzidziusia bardzo dokładnie-badanie 2D i 3D (mózg, serduszko,pęcherz przepływ krwi itd.) Rozwiał wątpliwości.Był rzeczowy i uprzejmy.Badanie nie było tanie ale za spokój i pozytywne myśli warto było tyle zapłacić. Polecam

Gbur i mruk to prawda Aero delikatności na pytanie czy poród bedzie skomplikowany (mialam ciaze mnoga jednojajowa) Odpowiedzial "a gdzie tu do porodu" i ze takie ciaze czesto sie nim nie koncza Płakalam jak bóbr. Na patologi po 2 mies byl milszy a i ja spokojniejsza Jako lekarza poleciłabym koleżance ale najpierw ostrzegłabym ze ma do czynienie z niemiłym lecz kompetentnym panem.

Najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. To, że nic nie można od niego wyciągnąć to nawet nie jest tak straszne jak zła diagnoza. Niewiele zauważa w szpitalu poza czubkiem własnego nosa.

Taki z dr Kowalczyka specjalista, że w 5 m-cu ciąży przepisał mi antybiotyk który miałam zażywać do końca ciąży.Robiłam badania w kierunku toksoplazmozy i według doktora wyszło że mam to świństwo przepisał receptę i to koniec.Dobrze że ślepo nie pobiegłam do apteki po antybiotyk, tylko umówiłam się na wizytę do przychodni chorób zakaźnych gdzie pani doktor na podstawie tych samych badań stwierdziła że jestem ZDROWA i nie potrzeba mi antybiotyków.USG też robiłam u doktora i nie uważam żeby był jakiś rewelacyjny. Jest dużo dobrych kompetentnych i milszych lekarzy w Opolu

Doktor Kowalczyk jest naprawdę dobrym specjalistą i tak czytam jaki to on nie jest chamski i gburowaty i uwierzyć nie mogę,bo dzisiaj jak przyszłam na badanie usg prenatalne to był uśmiechnięty i wcale nie opryskliwy. Może lubi te upały 40-stopniowe hihi. Pozdrowionka