dr n. med. Dariusz Kowalczyk

USG, Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik

2,7
2,2

Pan doktor prowadził moją mamę w szpitalu i po zabiegu usunięcia macicy źle podłączył moczowód dopiero druga operacja uratowała jej życie - gbur i narcyz zdecydowanie nie polecam

dobry?- jak się bierze kasę to powinno się być dobrym! Gburowaty, niedelikatny, nie potrafi słuchać, N A R C Y Z! Bardziej nadawałby się do zakładu pogrzebowego niż przy narodzinach nowego życia które dla każdej matki jest najważniejsze oczekuje się delikatności i czułości. Kobieta to nie maszyna! Tak pozatym słyszałam, że sprzęt do prześwietleń ufundowany przez Owsiaka- więc dlaczego używany prywatnie i kasuje jak za zboże!???

dobry?- jak się bierze kasę to powinno się być dobrym!
Gburowaty, niedelikatny, nie potrafi słuchać, N A R C Y Z!

Lekarz ,który chyba nie znosi kobiet, gburowaty, chamski i wyjatkowo niedelikatny w trakcie badania. Zdecydowanie odradzam chodzenie do niego bo to strata czasu a duzo stresu tylko.

Jest dobrym fachowcem, ale często gburowaty, czasami mało mówi, trzeba wyciągać od niego informacje, nie interesuje się swoimi pacjentkami w szpitalu.