lekarz Dariusz Krajcarz

2,4
2,2
2,4
2,2

Podczas teleporady Pan doktor poświęcił mi czas w bardzo odpowiedniej ilości, kompleksowo podszedł do mnie jako pacjenta, w uprzejmy sposób wytłumaczył, poradził i odpowiedział na moje pytania. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi wiele razy. Bez zadnego problemu wypisuje receptę i kieruje na badania gdy jest potrzeba. Lekarz ma bardzo dużą wiedzę. Wszystko tłumaczy. Polecam!

Lekarz ma bardzo dużą wiedzę. Wszystko tłumaczy. Polecam!

Korzystałem z teleporady u Pana Doktora. Po wstępnej diagnozie telefonicznej opowiadając swoje objawy, lekarz bardzo trafnie zdiagnozował i wprowadził antybiotykoterapię która czuje że już jest zdecydowanie lepiej.

Korzystałem z teleporady u Pana Doktora.

Pan dr od stycznia tego roku pełni funkcję kierownika ZOLu w Siedliskach,jednocześnie jest moim szefem,szczerze mogę napisać,że jako szef całego naszego zespołu jest bardzo miłym,sympatycznym człowiekiem.Dla pacjentów jest bardzo wyrozumiały,cierpliwy i ciepły.Pozdrawiam

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Jak ktoś ma niskie ciśnienie to polecam- szybko pomoże je podnieść zapewniając ogólne zdenerwowanie przez następne 24 godziny.

Tak fatalnego lekarza na swojej drodze nigdy nie spotkałam, a na alergie leczę się od pierwszych dni mojego życia. Miałam z panem „doktorem” teleporade ponieważ nie byłam w stanie przyjść na wizytę przez duszności które ciagle nawracały. Chciałam żeby przepisano mi Ventolin, jednak pan „doktor” powiedział, że mimo iż jestem przewlekłe chora nie ma wskazań do przepisania mi tego leku. Ten lekarz normalnie czyni cuda, stwierdził ze nie jestem chora!! Niesamowite, a ja głupia całe życie wmawiała sobie chorobę i duszności ;) a teraz poważnie mówiąc wizyta była prywatna i oczywiście poleciała skarga. Takie osoby nie powinny pobierać pieniędzy za wizytę, serdecznie odradzam wszystkim jakikolwiek kontakty z tym panem. Gdyby nie fakt, że tego dnia miałam szanse zapisać się na kolejna wizytę już u prawdziwego lekarza, pan szanowny doktor mógłby odpowiadać za poważne powikłania pacjenta, ponieważ nie przepisał mu leków które przyjmuje doraźnie.

Ten człowiek nie wie, co to jest empatia, ani szacunek do pacjenta. Jego stosunek do chorego jest bardzo władczy i nieprzyjemny. Liczy się jedynie czubek własnego nosa i chęć pokazania, że jego metody są najlepsze. Po wyjściu z gabinetu wiedziałam, że musze znaleźć innego lekarza.

Szkoda że nie ma opinii zero. Przyjmuje w Wierzchosławicach. Katastrofa, zero zainteresowania, głupie uwagi . Nie spojrzy nawet w kartę czy dana osoba jest chora i może coś potrzebuje. Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!! Nie rozumiem dlaczego ośrodek zdrowia w Wierzchosławicach zatrudnił kogoś kto wcześniej został wyrzucony z innych przychodni .

Nigdy więcej. Tak nieuprzejmego lekarza jeszcze nie spotkałam. Już od progu głupie odzywki, wywyższanie się i wręcz szukanie zaczepki. Byłam z dzieckiem, zero poinformowania o diagnozie, a zapytany o to coś niewyraźnie odburkuje. Przepisuje leki, które są dostępne bez recepty, twierdząc ze nic więcej nie potrzeba, choć stosowanie ich nie przynosiło efektów dlatego tez udaliśmy się do lekarza. Stanowcze NIE.

Nie polecam! Bardzo niemiły, niesympatyczny, twierdzi, że danych wiadomości o stanie zdrowia nie ma w kartotece. Widząc pacjenta stwierdza, że jest zdrowy bez wywiadu. Stanowcze nie!!!!!!!!!!