dr n. med. Dariusz Kraśnicki

Lekarz medycyny pracy

Profesjonalnie przeprowadzane badania lekarskie i punktualnie o umówionej godzinie rozpoczęte. Orzeczenie lekarskie wypisane i wydane zaraz po zakończeniu badań, miła obsługa zarówno lekarzy jak i Pani w recepcji. Gorąco wszystkim polecam korzystanie z badań lekarskich w Przychodni Medycyny Pracy dra Dariusza Kraśnickiego.

Profesjonalnie przeprowadzane badania lekarskie
i punktualnie o umówionej godzinie rozpoczęte.
Orzeczenie lekarskie wypisane i wydane zaraz po
zakończeniu badań, miła obsługa zarówno lekarzy
jak i Pani w recepcji.
Gorąco wszystkim polecam korzystanie z badań lekarskich
w Przychodni Medycyny Pracy dra Dariusza Kraśnickiego.

Bardzo konkretny, życzliwy i pomocny lekarz. Po-prostu nnie ma do czego się przyczepić. Profesjonalista bez żadnych zastrzeżeń. Po-prostu krótko i na temat mówisz o swoim problemie i masz rozwiązanie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Tłumaczenie choroby i leczenia daję na 4 gwiazdki, bo nic nie trzeba wyjaśniać, więc o to nie pytałem. Reszta - 5.

Tak powinno być w każdej przychodni. Punktualnie, szybko, bezproblemowo, miło, LUDZKO! Inni lekarze powinni do pana dra Darka zapisać się na zajęcia pt.: "Jak postępować z pacjentem - kurs dla opornych". Urzędników również należałoby skierować na analogiczny kurs do dra Kraśnickiego: "Klient, petent, interesant - instrukcja obsługi dla opornych". Ponadto: myślenie, zdrowy rozsądek, CZŁOWIEK W CENTRUM UWAGI - to jest to, co widać i czuć w przychodni dra Dariusza Kraśnickiego, a czego brakuje gdzie indziej. No i jeszcze clou - dokładnie tak, jak ktoś już wcześniej w komentarzach napisał - ...

Tak powinno być w każdej przychodni.
Punktualnie, szybko, bezproblemowo, miło, LUDZKO!
Inni lekarze powinni do pana dra Darka zapisać się na zajęcia pt.:
"Jak postępować z pacjentem - kurs dla opornych".
"Klient, petent, interesant - instrukcja obsługi dla opornych".
Ponadto: myślenie, zdrowy rozsądek, CZŁOWIEK W CENTRUM UWAGI
- to jest to, co widać i czuć w przychodni dra Dariusza Kraśnickiego,
a czego brakuje gdzie indziej.
No i jeszcze clou - dokładnie tak, jak ktoś już wcześniej w komentarzach napisał - lekarz i człowiek, który NIE GENERUJE PROBLEMÓW, TYLKO JE ROZWIĄZUJE.
Panie doktorze Darku i cała załogo przychodni,
najwyższy szacunek i wyrazy sympatii dla Was!
Nie pozwalacie zgasnąć nadziei, że ludzie potrafią być ludźmi!

Jeżeli stawiacie na jakość a nie na jakoś, cenicie swój czas i kompetencje lekarza, to zachęcam do skorzystania z usług Pana dr. Dariusza. Szczególnie jeżeli zależy wam na czasie. Całość wizyty, z rejestracją zajęło mi jakąś godzinę. Co więcej sami możemy wybrać dogodny nam termin i godzinę wizyty (rejestracja online). Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z oferty !

Będąc na wizycie u dr. Kraśnickiego odniosłem wrażenie, że tam liczy się przede wszystkim pacjent i tylko pacjent.Szanowano mój czas i moje pieniądze, a do tego potraktowano w pełni kompetentnie.

W porównaniu z innymi przychodniami zaliczyłem pozytywny szok. Zostałem załatwiony przede wszystkim szybko, a przy tym niedrogo i nadzwyczaj kompetentnie. Widać, że dr. Kraśnicki to specjalista wysokiej klasy.

Ten facet zdecydowanie wie jakie pacjent ma problemy. w przychodni na Żernickiej 215 zdecydowanie szanują czas pacjenta, a personel nie udaje, że pracuje. Mogę tylko polecić, chociaż miałem tylko badania dla kierowców. P.S Pani Edyta naprawdę do rany przyłóż.

Mogę tylko polecić, chociaż miałem tylko badania dla kierowców.
P.S
Pani Edyta naprawdę do rany przyłóż.