dr n. med. Dariusz Krolikowski

Neurochirurg

2,4
2,6

Polecam w 100 % dr Królikowskiego. Miałam poważny problem z kręgosłupem, odcinek szyjny i lędźwiowy. Dr wszystko spokojnie i bardzo dokładnie wytłumaczył, pokazał na zdjęciach i objaśnił co i jak musi zrobić. W szybkim terminie odbyła się pierwsza operacja, po której widać znaczną poprawę. Teraz czekam na termin drugiej. Pełne zaufanie do tego doktora. Szczerze polecam.

Doktor jest konkretny oraz wielkim "fachowcem".NIe ma co sie rozczulac...masz resonans widac co jest do zrobienie i tyle. NIe wiem czego Wy oczekujecie ,ze bedzie Was za raczke trzymał... Jasno konkretnie i rzeczowo. POLECAM

NIe wiem czego Wy oczekujecie ,ze bedzie Was za raczke trzymał...
Jasno konkretnie i rzeczowo.

POLECAM

Polecam !!!!

Polecam !!!!

W dniu 10.o5.2013r udałam się ze skierowaniem od lekarza rodzinnego i lekarza WAM na ostry dyżur do szpitala Wojewódzkiego w Zgierzu,z silnymi bólami grzbietu,w okolicy krzyżowo-lędzwiowej.Przyjmujący lekarz,pan dr.Krolikowski,badając mnie organoleptycznie,nie stwierdza żadnych dolegliwości i odsyła ponownie do lekarza rodzinnego.Zachowanie tego lekarza uwłacza godności srodowisku lekarskiemu,nie biorą pod uwagę ich diagnozy.Całe szczęście dla mnie,że lekarz z innej placówki,widząc moje cierpienie,przeprowadził natychmiast badanie manualne,następnie tomograficzne,stwierdzając zagrożenie wystąpienia paraliżu,zalecił po konsultacji 10-14 dniowy reżim łóżkowy,przepisał leki i dalsze leczenie.B.J

Osobiście dla mnie lekarz nie musi być miły, ale cenie sobie kiedy jest dobrym specjalistą, niestety dr Królikowski ani nie jest miły, ani dobry. Po wypadku odbyła się operacja kręgosłupa, która teraz będą POPRAWIAĆ inni lekarze po Panu DR. Absolutny brak zainteresowania pacjentem po operacji doprowadził do znacznego pogorszenia mojego stanu zdrowia. Pan DR zadecydował o zdjęciu szwów w 7 dobie po operacji co dodatkowo doprowadziło do powstania ropienia i infekcji rany. Zdecydowanie nie polecam, nic się nie wie o własnym stanie zdrowia, lekarz jest nie uprzejmy, a pojęcie empatii jest absolutnie niezrozumiałe dla Pana DR.

Do szpitala w Zgierzu trafiłem ze skierowaniem od lek. neurologa. Ból rwy kulszowej utrzymywał się od 20.10.2011 i niedał się zaleczyć farmakologicznie oraz terapią manualną. Pan lekarz stwierdził, że nie ma podstaw do pozostania w szpitalu po podniesieniu moich nóg do pionu. Następnego dnia rezonans wykazał przepukliny L4/L5 i L5/S1. Także postępowanie i "fachowe" podejście pana doktora daje dużo do myślenia. Zdecydowanie nie polecam.

Do szpitala w Zgierzu trafiłem ze skierowaniem od lek. neurologa.

uprzejmy tylko dla ładnych i młodych pacjentek .nieważne jak bardzo cierpią. ważne by mogły...

jestem świeżo po operacji fachowiec jest naprawdę bardzo dobry kontakt oceniam niżej ale po czasie pan doktor się rozkręca polecam naprawdę fachowiec jest b.dobry

2 operacje na kregosłupie w Zgierzu . zdecydowanie ok. prawdziwy talent. polecam,jacek .

2 operacje na kregosłupie w Zgierzu . zdecydowanie ok.
prawdziwy talent.
polecam,jacek .

Być może Pan dr nie jest wylewny lecz dla jego pacjentów naważniejsza jest jego fachowośc. Gaga

Gaga