lekarz Dariusz Kubiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

Najlepszy lekarz. Dobrze dobiera leki, mam do tego lekarza pełne zaufanie. Miły, uprzejmy, zdecydowanie polecam.

Chciałbym tylko podzielić się czymś. Nie bierzcie leków jeśli to nie jest konieczne, jeśli są inne możliwości. Zagłuszanie emocji pozytywnych czy negatywnych zawsze będzie miało negatywne skutki, przynajmniej w moim odczuciu. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję P.Doktorowi za wieloletnią pomoc, na jaką zawsze mogłem liczyć. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do fachowości i kompetencji P.Doktora. To również bardzo miły i CIEPŁY człowiek... Nie rozumiem tych negatywnych opinii, komu zależy na zszarganiu reputacji tego poczciwego Lekarza? Panie Doktorze, w podzięce za te wszystkie lata, upominek muzyczny: http://www.youtube.com/watch?v=QSo1Fzc-Dxw

Pan doktor D. Kubiak "przeprowadził" mnie przez najgorsze okresy mojego życia. Zawsze życzliwy, pomocny i otwarty. W ramach podziękowania chociaż tylko wirtualnie zapraszam na "Ciastka". Tutaj link: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1347f4024da1cd0.html Dziękuję Panie doktorze za poświęcony mnie czas i uwagę. Życzę wszystkiego najlepszego. Powodzenia. Pozdrawiam !

Pan doktor D. Kubiak "przeprowadził" mnie przez najgorsze okresy mojego życia.
Zawsze życzliwy, pomocny i otwarty.
W ramach podziękowania chociaż tylko wirtualnie zapraszam na "Ciastka".
Tutaj link: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1347f4024da1cd0.html
Dziękuję Panie doktorze za poświęcony mnie czas
i uwagę.
Życzę wszystkiego najlepszego.
Powodzenia.
Pozdrawiam !

Ciężko ocenić pana Dariusza, bo ciężko rozszyfrować jego prawdziwe intencje. Nie wzbudza zaufania, etycznie jest daleki od ideału, próbuje sprawiać wrażenie, że nie interesuje się losem pacjenta. Wszystkie te niedoskonałości zebrane razem niektórym jednak pomagają.

Nie polecam. Nie jestem zadowolony z wizyty i samego lekarza jako osoby. D.

Nie polecam. Nie jestem zadowolony z wizyty i samego lekarza jako osoby. D.

Nie macie wrażenia, że ten orfeusz to jakiś świr?

Nie macie wrażenia, że ten orfeusz to jakiś świr?

W trakcie pierwszej wizyty towarzyszyło mi poczucie braku zrozumienia. Jakby to , co się ze mną dzieje, było Panu Kubiakowi obojętne. Chłodny, bardzo zdystansowany,raczej milczący.Nie patrzył mi w oczy, sporadycznie uśmiechał się półgębkiem jakby sam do swoich myśli. Jego komentarze były zbyt cyniczne. Po pierwszej sesji, pomyślałam - może ma zły dzień. Po kolejnej, miałam poczucie, że tracę czas i pieniądze. W efekcie, zmieniłam psychoterapeutę. E.R.

E.R.

Utraciłem do pana Kubiaka szacunek. Niestety, nie tylko jako do lekarza czy psychoterapeuty. Utraciłem boleśnie - szacunek do pana Kubiaka - jako człowieka. Pochlebna opinia wobec pana, to dla mnie tylko idea, która zyskała urok ważności , co czyni ją bardziej atrakcyjną od samego rozumu , logiki czy faktów. caveat emptor Tomasz

caveat emptor

Tomasz