lekarz Dariusz Kuczyński

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Jestem miłe zaskoczona podejściem Pana doktora do nas rodziców,a szczególnie do naszego dziecka.Kompetentny,zainteresowany.To nie jest nasza ostatnia wizyta u doktora,jestem pewna.

Naprawdę świetny specjalista, doktor kompetentny, dokładny w badaniu, objaśnia wszystko bardzo dokładnie, miły i uprzejmy ale przede wszystkim chcący pomóc małemu pacjentowi. Z całego serca polecamy!

Absolutnie nie polecam tego lekarza! Do pana Kuczyńskiego przyjechaliśmy z naszym 1,5 miesięcznym dzieckiem z powodu podejrzenia wzmożonego napięcia mięśniowego. Zbadał on nasze dziecko w sposób niedokładny i pobieżny. Dodam tylko, że nasze maleństwo przez całą wizytę płakało, więc oczywistym jest, że było napięte ze zdenerwowania. Nie dość, że pan Kuczyński postawił (jak się później okazało) błędną diagnozę, to jeszcze zablokował nam większość szczepień i wygłosił nam tyradę na temat zasadności ruchów antyszczepionkowych. To jest skandal, żebyśmy nie mogli zaszczepić własnego dziecka wszystkimi obowiązkowymi szczepieniami tylko dlatego, że lekarz wyznaje poglądy antyszczepionkowców! Stwierdził, że nasze dziecko wymaga rehabilitacji i podał namiary na swoją koleżankę rehabilitantkę, mówiąc, że teraz większość fizjoterapeutów tylko bawi się z dziećmi, a dobry fizjoterapeuta ćwiczy z dzieckiem. Ponadto w trakcie wizyty często zerkał na zegarek i telefon, co było bardzo nieeleganckie. Wyraźnie odczuwaliśmy, że ten człowiek chce prędko odhaczyć tę wizytę i jak najszybciej nas się pozbyć, mimo iż oboje byliśmy dla niego kulturalni. Zgłosiliśmy się do innej, sprawdzonej fizjoterapeutki, która po ćwiczeniach oznajmiła nam, że mamy zdrowe dziecko i nie potrzebuje ono rehabilitacji. Byliśmy w szoku! Kiedy opowiedzieliśmy tej pani o wizycie u pana Kuczyńskiego, ona wyraźnie się skrzywiła. Nie przytoczę słów, które padły w rozmowie na jego temat. Fizjoterapeutka poleciła nam udanie się do innego neurologa dziecięcego i tak też zrobiliśmy. Drugi neurolog całkowicie podważył diagnozę pana Kuczyńskiego, miał zdecydowanie lepsze podejście do naszego dziecka, potwierdził, że jest ono całkowicie zdrowe i wydał zaświadczenie o braku przeciwwskazań do szczepień. Reasumując: Już nigdy więcej nie udamy się po „pomoc” do pana Kuczyńskiego. Przez jego postępowanie straciliśmy sporo czasu, nerwów i pieniędzy. Zdecydowanie odradzam!!!

Polecam Pana Dariusza, jest miłym i kompetentnym lekarzem. Rozumie obawy rodzica, rozwieje wątpliwości i fachowo bada dziecko. Pierwszy lekarz, który jak do tej pory jako jedyny przebadał tak dokładnie mojego synka. Zdążyliśmy odwiedzić wielu lekarzy pediatrów i neurologów. W końcu trafiliśmy na takiego z czystego powołania.

Generalnie jako lekarz jest ok. Tylko czasami mam wrażenie, że nie traktuje rodzica zbyt poważnie. Ja mu mówię co mnie martwi, a on i tak ma w głowie swoją diagnozę i dopasowuję tylko to co uważa za słuszne, pomijając resztę objawów i moich niepokojów. Chociaż nie powiem, jak nie był pewien to zabrał dziecko do siebie do szpitala i przebadał od stóp do głów.

jak widac wizyty publiczne sa inne,pan postawil diagnoze od razu, bez badan,oczywiscie bledna i tej sie uparcie trzymal

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Polecam jako neurologa i pediatrę!

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Polecam jako neurologa i pediatrę!

wspaniały lekarz - kompetentny, poświęca dużo czasu, wnikliwy

wspaniały lekarz - kompetentny, poświęca dużo czasu, wnikliwy

Z ręką na sercu mogę polecić dr Kuczyńskiego. Przez ostatnich 5 miesięcy byłam u wielu specjalistów, ale tylko ten jeden okazał ludzkie uczucia i pomógł Nam dostać się do szpitala na wszelkie możliwe badania. Wytłumaczył czego możemy się po danej chorobie spodziewać, wyjaśnił również jak dużo możemy uzyskać pracując z Naszym małym skarbem na własną rękę w domu. Podpowiedział Nam również gdzie powinniśmy się udać, co robić, jak sobie z tym wszystkim radzić. SUPER CZŁOWIEK I LEKARZ !!!!!

uważam ze spokojnie mogę polecić pana doktora rodzicom dzici chorych

uważam ze spokojnie mogę polecić pana doktora rodzicom dzici chorych