lekarz Dariusz Kuhn

Wszystkie go tak chwalicie za rzetelność i dokładność, a tak na prawdę to lekarz który leci na ilość a nie jakość, zapewniał mnie do szóstego miesiąca ciąży że wszystko jest w porządku, a później nie potrafił spojrzeć mi w twarz gdy dwóch innych lekarzy stwierdziło wodogłowie i rozszczep kręgosłupa na tak ogromnym odcinku pytając z niedowierzaniem jak mój lekarz mógł to przegapić skoro tą wadę widać już po kilku tygodniach ciąży a maleństwo nie ruszało nóżkami.Tłumaczył się idiotycznie ze w szpitalu maja kiepskie usg, a on ma tylko 15min na pacjentkę, tylko ze gdy poszłam do niego prywatnie sam kazał przychodzić na wizyty do szpitala, bo po co mam płacić za badania itp. W połowie ciąży nie robił szczegółowego USG na którym powinien sprawdzić czy maleństwo dokładnie się rozwija. Jeśli dbacie o zdrowie swoich nienarodzonych dzieci zmieńcie lekarza. Ja wczoraj miałam pogrzeb mojej maleńkiej córeczki i mdli mnie jak czytam te pozytywne opinie.

Polecam wszystkim kobietą szukającym dobrego fachowca,uprzejmego i kompleksowo badającego lekarza!!!Oby jak najdłuzej został u nas i mógł nas leczyć.

polecam tego lekarza ,jeszcze nie było tak dobrego ginekologa w Bogatyni ,aby tylko został jak najdłużej polecam

super lekarz polecam oby był w Bogatyni jak najdłużej

super lekarz polecam oby był w Bogatyni jak najdłużej

POLECAM BARDZO DOBRY MIŁY I KOMPETENTNY LEKARZ POPROSTU Z POWOŁANIA

POLECAM BARDZO DOBRY MIŁY I KOMPETENTNY LEKARZ POPROSTU Z POWOŁANIA

wspaniały lekarz, jedyny taki w Bogatyni!

wspaniały lekarz, jedyny taki w Bogatyni!

Jeszcze nie spotkałam sie z takim lekarzem....Super podejscie do pacjentek.

Jeszcze nie spotkałam sie z takim lekarzem....Super podejscie do pacjentek.