Lekarz godny zaufania i polecenia na 100 % leczę się u Niego już 15 lat i jestem bardzo zadowolona.Zadowolone są też wszystkie znajome ( teraz pacjentki dr.Kuligowskiego)którym poleciłam doktora .Jednym słowem super lekarz .

Lekarz godny zaufania i polecenia na 100 % leczę się u Niego już

Fantastyczny lekarz. Polecam z czystym sumieniem - zarówno do "zwykłych" wizyt kontrolnych jak i z każdym problemem. Choć terminy oczekiwania są długie to z poważniejszym problemem przyjął mnie poza kolejnością. Facet zna się na rzeczy i na kobietach, super podejście, bezstresowo. Nigdy nie czułam się skrępowana, wyczerpująco objaśnił mi mój problem, zaproponował leczenie!! Oby więcej takich lekarzy!!

Bardzo polecam tego ginekologa .Jest bardzo miły kompetentny i kazda pacjentke traktuje indywidualnie .Ja jestem juz 5 rok jego pacjętka z jego pomoca urodziłam córeczkę a teraz głegoko wieze ze uda mi sie ponownie zajść w ciąże.

Lekarz godny polecenia, profesjonalista, wzbudza zaufanie, kompetentny, nie lekceważy pacjentek ;). Zawsze miły, uśmiechnięty, potrafi wytworzyć atmosferę w której zapomina się o stresie związanym z wizytą. Człowiek, który lekarzem jest z powołania. Jestem pacjentką prawie dwa lata zawsze podczas wizyty odczuwam spokój i pełen luz, jedyny lekarz do którego chodzę z przyjemnością i pewnością że zawsze zrobi wszystko żeby mi pomóc. Z czystym sumieniem polecam wszystkim kobietom.

Najlepszy lekarz na swiecie! Serio! Przez dwa lata chodzilam po roznych gabinetach, wykonalam multum badan. Snuto domysly, starszono mnie szpitalem..Gdy wrescie trafilam do Doktora Kuligowskiego, natychmiast postawil diagnoze, potwierdzil ja badaniem, przepisal recepte a za dwa tygodnie Cieszylam sie z zycia spacerujac z nazyczonym po plazy w BIKINI! Polecam nie tracic czasu i odrazu zwrocic sie do Doktora Kuligowskiego. Pozdrawiam. Aska

Najlepszy z ginekologów w zach.pomorskim i ogolnie w polsce :) polecam i pozdrawiam

jestem pacjentką od 17 lat u tego lekarza( min.2 ciąże),zawsze miły, uprzejmy, poświęcający wystarczajaco duzo czasu na kazda wizyte,100% godny polecenia !!!

Profesjonalista, miły, pogodny, wzbudza zaufanie.

Profesjonalista, miły, pogodny, wzbudza zaufanie.

nie dawano mi szansy na macierzyństwo, dzięki temu doktorowi i jego profesjonalnemu podejściu dzisiaj jestem matką dwójki wspaniałych dzieci, do końca życia będziemy z mężem bardzo wdzięczni Panu doktorowi

Jest godny polecenia. Poswięca acjentce tyle czasu ile wymaga wizyta, nie widać wówczas na jego twarzy zniecierpliwienia. Pomimo, że przyjmuje w godzinach popołudniowych zawsze jest kompetentny i uśmiechnięty.

Wciąż poszukujesz "RTG Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin