dr n. med. Dariusz Łąk

Kompetentny, dokładny i rzeczowy lekarz okulista, a przy tym serdecznie usposobiony o wysokiej kulturze człowiek. Wizyta godna polecenia i powtórnego umówienia w razie konieczności.

Nie zapisujcie się do tego lekarza, wieczorem, w czasie gdy ma wielu pacjentów, ja byłam zadowolona z wizyty , wysłałam tam brata, był umówiony po południu, nie miał już dawno badanych oczu, więc i wzrok i choroby wymagały tego, żeby się tym zainteresował, jednak kolejka osób na zewnątrz, zakropił mu oczy zerknął i tyle, żadnych badań urządzeniami, a już wzroku tym bardziej. Zadzwonił do mnie powiedział, że chyba pomyliłam okulistę, bo wyszedł, po niecałych 5 min , płacąc 100 zł i tyle,że u powiedział, że jest okej, zero badań wzroku, zero na jaskrę, zaćmę, sprawdzenie dna oka... może po prostu trzeba mu powiedzieć co ma zrobić... efekt jest taki, że brat musiał iść po raz drugi do innego okulisty, który przede wszystkim poświęcił mu czas...

Polecam każdemu-doktor Łąk w odróżnieniu od wielu innych lekarzy dla których pacjent jest tylko przykrym dodatkiem do wykonywanego zawodu podchodzi do problemu profesjonalnie i ambitnie,a problem pacjenta traktuje jako swój własny.Leczę się na jaskrę od blisko 20 lat,jestem niejako pacjentem trudnym,bo oprócz ww.schorzenia mam również inne które komplikują i zawężają sposób walki z powyższą chorobą.Jednak nigdy pan doktor nie okazał zniecierpliwienia,sam dzwonił w sprawie przebiegu leczenia,po prostu interesuje się pacjentem i jego losem.Gdyby nie to,że wiem gdzie ma gabinet pomyślałbym,że to lekarz z Leśnej Góry;))Pozdrawiam i polecam.

Zyczę wszystkim tak wspaniałych lekarzy.Pan Doktor uratował wzrok mojej Mamie. Swoją kompetencją i wiedzą może obdarować pół szczecińskich lekarzy.Ma także wspaniałe podejście do pacjenta.Ja chylę czoła i dziękuję serdecznie.

Leczę się u doktora Łąka od 9 lat i polecam go wszystkim w każdym wieku.

Leczę się u doktora Łąka od 9 lat i polecam go wszystkim w każdym wieku.

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem

Doskonały fachowiec, leczę moje oczy u Niego od 10 lat i jest godny polecenia.Wszystko dobrane i dopasowane w najmniejszym szczególe.Moja wada wzroku nie pogoroszyła się pod jego opieka ani troche

ŚWIETNY FACHOWIEC,ZNA SIĘ DOSKONALE NA SWOJEJ PRACY,URATOWAŁ WZROK MOJEJ MAMIE,NOSIŁA SZKŁA -15,TERAZ CHODZI,ŻYJE BEZ OKULARÓW,ZABIEG MIAŁA KILKA LAT TEMU, DAŁ JEJ NA STAROŚĆ WZROK,JESTEM MU OGROMNIE WDZIĘCZNA

Jako lekarz okulista jest świetnym specjalistą, w swojej karierze zdrowotnej natknąłem się na wielu lekarzy ale tylko Dariusz Łąk wzbudził we mnie tak duże zaufanie. Jestem mu wdzięczny bo bez jego pomocy prawdopodobnie był bym już ślepy.

Lekarz uprzejmy, kompetentny ma podejście do dzieci. Konkretnie objaśnia choroby. POLECAM