lekarz Dariusz Lejman

Traumatolog, Ortopeda

3,9

lekarz potrafiący nawiązać dobrt kontakt z pacjętem ,życzliwy,kompetętny,udziela dobrych porad ,jest skuteczny w leczeniu.Godny polecenia.

leczę się u doktora wiele lat , operował mnie z powodu złamania kręgosłupa - byłam porażona po wypadku , przyjechał w nocy i skleił mój kręgosłup , dzisiaj chodzę normalnie , urodziłam dziecko i dzięki niemu żyję normalnie , uratował mi życie za co będę mu wdzięczna do końca życia , wielkie dzięki doktorze

badając moją sytuację źle zdiagnozował uraz. powiedział, że mam do robienia artroskopie kolana a tak naprawdę dolegały mi wiązadła i trzeba było robić rekonstrukcję.

Operował mi kolano/endoproteza stawu kolanowego/, czuję się świetnie ,biegam. Polecam bardzo tego lekarza.

Polecamcam calym sercem. Mam juz za soba dwie operacje u dr Lejmana. Kazda z nich zakonczona pomyslnie i po kazdej z nich moglam wrocic do uprawiania sportu. Ogromne dzieki Doktorze !!!

Ogromne dzieki Doktorze !!!

Myślę że to jeden z najlepszych lekarzy, polecam wszystkim wizyty u niego.

Myślę że to jeden z najlepszych lekarzy, polecam wszystkim wizyty u niego.

Dobry fachowiec wspanialy człowiek. Konkretnie podchodzi do sprawy bardzo dobrze tłumaczy istotę problemu pełna współpraca przy wyborze leczenia. Ludzkie podejście.

bylam na wizycie wielokrotnie u dr lejmana polecam jak najbardziej,jestem po operacji kregoslupa szyjnego mialam robione rok temu wszystko jest wporzadku.ten lekarz to zlota raczka kazdego wyleczy i dobrze stwierdza diagnozy.bardzo ale to bardzo polecam:)

Godny polecenia lekarz i bardzo ludzki byłem ostatnio u jednego na kolano bo nie mogłem nim ruszyć i rozpierał mi je na "chama" Ten to zupełnie co innego obrazu skierował mnie na operacje

Ten to zupełnie co innego obrazu skierował mnie na operacje

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie , uprzejmy , troskliwy ,polecam

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie , uprzejmy , troskliwy ,polecam