lekarz Dariusz Lejman

Traumatolog, Ortopeda

badając moją sytuację źle zdiagnozował uraz. powiedział, że mam do robienia artroskopie kolana a tak naprawdę dolegały mi wiązadła i trzeba było robić rekonstrukcję.

lekarz potrafiący nawiązać dobrt kontakt z pacjętem ,życzliwy,kompetętny,udziela dobrych porad ,jest skuteczny w leczeniu.Godny polecenia.

Operował mi kolano/endoproteza stawu kolanowego/, czuję się świetnie ,biegam. Polecam bardzo tego lekarza.

leczę się u doktora wiele lat , operował mnie z powodu złamania kręgosłupa - byłam porażona po wypadku , przyjechał w nocy i skleił mój kręgosłup , dzisiaj chodzę normalnie , urodziłam dziecko i dzięki niemu żyję normalnie , uratował mi życie za co będę mu wdzięczna do końca życia , wielkie dzięki doktorze

Jest gburowat patrzy po łepkach miałam problem z barkiem niemogłam ruszyć do gory to powiedział ze to nic takiego bo pewnie jak bym poszła prywatnie to inaczej by patrzył i wdodatku traktuje ludzi zgory niepolecam tego lekarza.

Myślę że to jeden z najlepszych lekarzy, polecam wszystkim wizyty u niego.

Myślę że to jeden z najlepszych lekarzy, polecam wszystkim wizyty u niego.

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie , uprzejmy , troskliwy ,polecam

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie , uprzejmy , troskliwy ,polecam

Dobry fachowiec wspanialy człowiek. Konkretnie podchodzi do sprawy bardzo dobrze tłumaczy istotę problemu pełna współpraca przy wyborze leczenia. Ludzkie podejście.

Polecamcam calym sercem. Mam juz za soba dwie operacje u dr Lejmana. Kazda z nich zakonczona pomyslnie i po kazdej z nich moglam wrocic do uprawiania sportu. Ogromne dzieki Doktorze !!!

Ogromne dzieki Doktorze !!!

Nie polecam tego lekarza! Byłem u niego jaki miesiąc temu z kolanem! Powiedzial że to nic takiego i że po 2 tygodniach powinno przejsc a ja nadal się mecze z tym kolanem , tak jak była by tam woda ! Chodzenie o kuli nie jest przyjemne panie doktorze! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM