lekarz Dariusz Lejman

Traumatolog, Ortopeda

3,9

Specjalista w 100% godny polecenia.Super lekarz abyśmy mieli takich specjalistów w naszym mieście(kraju) jak najwięcej.Specjalista WZÓR. Jadwiga

Jadwiga

u lekarza tego byłam kilka razy na prywatnych wizytach w policach, a dodatkowo przeprowadzał mi zabieg na nodze w szpitalu w zdunowie. dzieki temu bez problemu moge chodzic a wczesniej mialam z tym małe problemy. jestem zadowolona z jego leczenia i polecam dr lejmana innym.

Jest gburowat patrzy po łepkach miałam problem z barkiem niemogłam ruszyć do gory to powiedział ze to nic takiego bo pewnie jak bym poszła prywatnie to inaczej by patrzył i wdodatku traktuje ludzi zgory niepolecam tego lekarza.

Bardzo dobry fachowiec zna się na rzeczy narazie nic wiec nie mogę powiedzieć bo jestem 1 miesiąc po operacji ale już po 2 tyg chodzę normalnie tylko jeszcze troszkę boli jak przesilę polecam jeszcze raz polecam !!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tego lekarza! Byłem u niego jaki miesiąc temu z kolanem! Powiedzial że to nic takiego i że po 2 tygodniach powinno przejsc a ja nadal się mecze z tym kolanem , tak jak była by tam woda ! Chodzenie o kuli nie jest przyjemne panie doktorze! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Bardzo uprzejmy człowiek i dobry fachowiec

Bardzo uprzejmy człowiek i dobry fachowiec

To bardzo dobry fachowiec.

To bardzo dobry fachowiec.

Byłem na komisji z pzu, dał bardzo niski procent. Był nie przygotowany, brak negatoskopu do analizy zdjęć,dopiero przy mnie po łebkach przejrzał dokumentację medyczną, nie wiedział gdzie co jest. STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za złamanie szczytu kostki bocznej podudzia na komisji lekarskiej z pzu przyznał mi ten pan 0 procent trwałego uszczerbku na zdrowiu.niezła współpraca tego pana z PZU gdzie tu sprawiedliwość?????????????