lekarz Dariusz Lejman

Traumatolog, Ortopeda

Godny polecenia lekarz i bardzo ludzki byłem ostatnio u jednego na kolano bo nie mogłem nim ruszyć i rozpierał mi je na "chama" Ten to zupełnie co innego obrazu skierował mnie na operacje

Ten to zupełnie co innego obrazu skierował mnie na operacje

Byłem na komisji z pzu, dał bardzo niski procent. Był nie przygotowany, brak negatoskopu do analizy zdjęć,dopiero przy mnie po łebkach przejrzał dokumentację medyczną, nie wiedział gdzie co jest. STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Specjalista w 100% godny polecenia.Super lekarz abyśmy mieli takich specjalistów w naszym mieście(kraju) jak najwięcej.Specjalista WZÓR. Jadwiga

Jadwiga

bylam na wizycie wielokrotnie u dr lejmana polecam jak najbardziej,jestem po operacji kregoslupa szyjnego mialam robione rok temu wszystko jest wporzadku.ten lekarz to zlota raczka kazdego wyleczy i dobrze stwierdza diagnozy.bardzo ale to bardzo polecam:)

u lekarza tego byłam kilka razy na prywatnych wizytach w policach, a dodatkowo przeprowadzał mi zabieg na nodze w szpitalu w zdunowie. dzieki temu bez problemu moge chodzic a wczesniej mialam z tym małe problemy. jestem zadowolona z jego leczenia i polecam dr lejmana innym.

Bardzo dobry fachowiec zna się na rzeczy narazie nic wiec nie mogę powiedzieć bo jestem 1 miesiąc po operacji ale już po 2 tyg chodzę normalnie tylko jeszcze troszkę boli jak przesilę polecam jeszcze raz polecam !!!!!!!!!!!!!!

za złamanie szczytu kostki bocznej podudzia na komisji lekarskiej z pzu przyznał mi ten pan 0 procent trwałego uszczerbku na zdrowiu.niezła współpraca tego pana z PZU gdzie tu sprawiedliwość?????????????

Bardzo uprzejmy człowiek i dobry fachowiec

Bardzo uprzejmy człowiek i dobry fachowiec

To bardzo dobry fachowiec.

To bardzo dobry fachowiec.