Dariusz Lewandowski

Laryngolog

Bardzo dobry specjalista,ogromne doświadczenie.A ponadto wspaniały człowiek. Działał pewnie i zdecydowanie.

Bardzo dobry specjalista,ogromne doświadczenie.A ponadto wspaniały człowiek.
Działał pewnie i zdecydowanie.

Omijać szerokim łukiem. Przyszłam z chorymi zatokami a wyszłam z chorymi zatokami i infekcją uszu - konsekwencja kompletnie niepotrzebnego zabiegu czyszczenia. Źle postawiona diagnoza i leki przepisane i na zapalenie i na refluks (którego nigdy nie miałam - ale jakby co to pomogą). Dodatkowo lekarz znalazł u mnie trzeci migdał, którego nie mam - Harry Potter normalnie. Nie zlecił nawet TK zatok. Zdecydowanie nie polecam. Gdyby nie wizyta u innego specjalisty nadal nie wiedziałabym jakie są przyczyny moich dolegliwości i brałabym leki szkodliwe dla organizmu.

Witam. Potrzebuje zarejestrować się do doktora tylko nie mam żadnych namiarów. Przyjmował na UCK i nie było problemu. Teraz nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu( stacjonarny nie działa) wyślijcie na 793003970

Kocham tego Pana, skoczyłabym za nim w ogień. Tyle lekarzy źle mnie zdiagnozowało i tylko wciskało antybiotyki, ten jako pierwszy i jedyny zapewnił kompleksowe badania, opiekę, odpowiednie leczenie. Jest szczery i wyrozumiały. Zawsze myśli jak oszczędzić pacjentom dodatkowych wydatków, i wybrać jak najefektywniejsze i rozsądne cenowo leczenie. Naprawdę, jeśli wahacie się czy iść do Dr. Dariusz, to przestańcie, to jest złoty człowiek i ludzkość na niego nie zasługuje. Pozdrawiam.

to wspaniały lekarz!!! postawił trawną diagnozę. Można powiedzieć ze przywrócił mnie na nowo do życia. Miałam bardzo złe wyniki a ten człowiek postawił mnie na nogi. Chcę dodać ze była to wizyta publiczna.Podszedł do sprawy w pełni profesjonalnie i jest to jedyny lekarz któremu ufam.Cudowny człowiek i lekarz!!!!

Dla mnie najlepszy specjalista jakiego w życiu spotkałam. Chodzę tylko na wizyty publiczne i jest naprawdę genialny! Czy jest uprzejmy - nie wiem - nie zwracam na to uwagi,to tak jakby pytać,czy lekarz wypisał dobra receptę,czy może ma ładny charakter pisma, bądź miły tembr głosu - ludzie... Nie to się liczy i nie mnie oceniać - na pewno NIE JEST nieuprzejmy,co do trafności diagnozy - bezbłędny i to jest ocena masy pacjentów spotykanych w poradni - skoro chodzą tam (a są tez inni lekarze),to znaczy,że przesłanka,że jest taaakaaa wieeeelka różnica między wizytami publ a prywatną jest - NIEPRAWDZIWA! Przede wszystkim jest to lekarz praktyk a nie teoretyk i po prostu działa, leczy a nie spekuluje. Niektórzy chodza do lekarza,by pogadać i pobiadolić a to pod inny adres - najlepsi sa w tym lekarze rodzinni (choć nie wszyscy) - tu nalezy pójść,gdy zalezy nam na WYLECZENIU a nie pogadaniu o tym jak to ja mam źle i oczekiwaniu,że lekarz ''pogłaszcze'' i ulituje się nad naszym losem. Już tak zupełnioe powaznie do osób,które czytają to (jak ja wcześniej) przed pójściem na wizytę - nie zastanawiajcie się,tylko idźcie jak najszybciej. Nastawić się na leczenie a nie biadolenie i będzie zadowolenie na 100%. POLECAM!!! jest to opinia na bazie wizyty 27/11/2012 :) Pozdrawiam

Rewelacyjne podejście do pacjenta, kompetencja. Przywraca wiarę w lekarzy z powołania. Polecam!

Jako pierwszy ze specjalistów którzy próbowali mi pomóc podał trafną diagnozę, dodatkowo wytłumaczył wszystko po kolei tak że nawet słabo ogarnięty pacjent wszytko by zrozumiał. Jednym słowem świetny specjalista, przemiły człowiek wzbudzający zaufanie... Klasa sama w sobie!!!!!

JESTEM PACJENTEM Z BARDZO CIĘŻKĄ PRZYPADŁOŚCIĄ. CIEPŁO OKAZANE PRZEZ LEKARZA PODCZAS WIZYTY. SPOSÓB LECZENIA. REWELACJA.NIECH STUDENCI Z AMG UCZĄ SIĘ .

Tylko wrodzona cecha przebaczania powoduje, że nie napiszę tego co niejednemu potencjalnemu pacjentowi pana doktora mogłoby dać powód do zastanowienia się przed wizytą....