lekarz Dariusz Łukasiewicz

Ginekolog położnik, USG

Najwspanialszy ginekolog u jakiego mogłam odbyć konsultacje. Pierwszy raz miałam wizytę u mężczyzny, ale ku memu zdziwieniu przebiegła bardzo bezstresowo. Doktor na każdym kroku starał się, abym się nie stresowała. Wspaniały ginekolog, do wszystkich poszukujących odpowiedniego specjalisty na pierwszą wizytę - w pełni polecam, z pewnością się nie zrazicie!

Bardzo miły i serdeczny doktor. Byłam u niego z polecenia mojego lekarza prowadzącego ciążę (który akurat miał urlop). Jestem bardzo bardzo zadowolona z wizyty bardzo miły i cierpliwy. Nie śpieszy się podczas badania, wszystko skurpulatnie sprawdza, daje dobre rady i odpowiada na pytania. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Doktora Łukasiewicza poleciła mi koleżanka,która sama była pod jego opieką w ciąży. Korzystam z jego pomocy lekarskiej od 2 lat, a obecnie jestem w I trymestrze ciąży. To moja pierwsza ciąża, bardzo wyczekana i upragniona, dlatego mam dużo pytań i wątpliwości. Pan doktor zawsze jest skupiony na pacjentce, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie zastanawiając się, że czeka kolejna. Dzięki czemu ma się poczucie, że pacjentka jest ważna, a lekarz zainteresowany jej przypadkiem. Doktor powiedział, że jeśli będę miała wątpliwości mam do niego dzwonić, zamiast czytać bzdury w internecie. Faktycznie za każdym razem, gdy dzwoniłam, nawet z banałem okazywał zainteresowanie.Bardzo spokojny, rzeczowy i profesjonalny. Polecam!

Rewelacyjny lekarz. Jestem stałą pacjentką od wielu lat i nie zmienię lekarza. Pomógł mi w wielu nieprzyjemnych sytuacjach. Niejednokrotnie pomoc wychodziła poza ramy leczenia ginekologicznego. Polecam każdej kobiecie tego lekarza który wykazuje się ogromnym zrozumieniem problemów kobiet a przy tym wykazuje wielką cierpliwość w stosunku do pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.

LEKARZ Z POWOŁANIA POMÓGŁ MI ZAJSĆ W CIĄŻĘ MIMO POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW ,POPROWADZIŁ UPRAGNIONĄ CIĄŻĘ BEZ ZARZUTÓW ,BYŁ NA KAŻDE ZAWOŁANIE NAWET W SZPITALU KIEDY NIE MIAŁ DYZURU POTRAFIŁ PRZYJSC I POROZMAWIAĆ ZAPYTAĆ O SAMOPOCZUCIE NAPRAWDĘ POLECAM W 100 PROCENTACH.TO BYŁA MOJA PIERWSZA CIĄŻA WIADOMO ZE KOBIETA SIĘ BOI CO BĘDZIE I CZY WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU-DOKTOR SWOJĄ POSTAWĄ BARDZO POMAGA MA DO KOBIET ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE SPRAWIA ZE BOIMY SIĘ MNIEJ.NIE TO CO TE PATAŁACHY Z BIELAN NAPRAWDĘ POLECAM WARTO

LEKARZ Z POWOŁANIA POMÓGŁ MI ZAJSĆ W CIĄŻĘ MIMO POLICYSTYCZNYCH
NAPRAWDĘ POLECAM WARTO

Lekarz bardzo kompetentny, jeden z najlepszych specjalistów w regionie. Dowiedziałam się o nim swego czasu od koleżanki i od tamtego czasu nie zmieniłam lekarza. Doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale również bardzo miłym i cierpliwym człowiekiem. Tłumaczy wszystko w sposób przystępny dla pacjentki, zawsze dostepny pod telefonem, w każdej chwili można zadzwonić się, doradzić i uzyskać szczegółowe informacje. Spełnił oczekiwanie moje, także mojej mamy i siostry ( również zaczęły do niego chodzić ). Mogę polecić go z czystym sercem : ) chciałabym jeszcze dodać, że doktor posiada naprawdę wysokiej klasy sprzęt. teraz już zupełnie jest rewelacja, bo zmienił siedzibę z Rabiańskiej 17 na "DOM ZDROWIA". Byłam u niego w zeszły czwartek i muszę powiedzieć, ze gabinet robi wrażenie. Nowoczesny, przestronny, ładnie urzadzony. Zamiast człowiek nakrecać się w poczekalni ( wiadomo, wizyty ginekologicznie nigdy nie nalezą do kategorii przyjemności ) człowiek może sobie poczytać siekawe gazetki i poogladać coś na wiszącej dla pacjentek plazmie. Polecam moje Panie ! : )

Bardzo dobry lekarz, zwłaszcza dla ciąż problemowych, cierpliwy i uprzejmy, zawsze można się z nim skontaktować. Jeżeli chodzi o badania to robi to kompleksowo, jest dokładny i wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze pyta czy są jakieś pytania lub wątpliwości. Poleciła mi go koleżanka po poronieniu, której potem prowadził 3 kolejne ciąże.Super lekarz!!!Polecam

doktor Łukasiewicz przyjmuje z najmniejszym problemem wykrył u mnie ciązę pozamaciczną takiej opieki nie spodziewałam się i szybkiego działania mogę polecić doktora i polecam doktora każdej kobiecie

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Przejmuje się problemami pacjentek. W pierwszej ciąży chodziłam do innego lekarza, który dr Łukasiewiczowi do pięt nie dorasta. Tamten traktował pacjentki taśmowo, nic nie tłumaczył, byle szybciej. U dr Łukasiewicza widać zainteresowanie pacjentką, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania czy wątpliwości. Gdy groziło mi poronienie i wylądowałam w szpitalu, nikt mi nic nie mówił co się dzieje, doktor przyszedł do mnie rozmawiał z dr prowadzącym i wszystko mi wyjaśnił. Jestem bardzo zadowolona z jego usług. A uprzejmość pierwsza klasa.

lekarz godny polecenia,gdy mialam wątpliwości w ciąży przyjal mnie o godzinie 22.gabinet i sprzet na najwyzszym poziomie jego podejscie do pacjentki rowniez.sympatyczny facet.a co do czasu oczekiwania w poczekalni-niegdy nie trwalo to u mnie dluzej niz 30 mniut