Lekarz bardzo kompetentny, jeden z najlepszych specjalistów w regionie. Dowiedziałam się o nim swego czasu od koleżanki i od tamtego czasu nie zmieniłam lekarza. Doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale również bardzo miłym i cierpliwym człowiekiem. Tłumaczy wszystko w sposób przystępny dla pacjentki, zawsze dostepny pod telefonem, w każdej chwili można zadzwonić się, doradzić i uzyskać szczegółowe informacje. Spełnił oczekiwanie moje, także mojej mamy i siostry ( również zaczęły do niego chodzić ). Mogę polecić go z czystym sercem : ) chciałabym jeszcze dodać, że doktor posiada naprawdę wysokiej klasy sprzęt. teraz już zupełnie jest rewelacja, bo zmienił siedzibę z Rabiańskiej 17 na "DOM ZDROWIA". Byłam u niego w zeszły czwartek i muszę powiedzieć, ze gabinet robi wrażenie. Nowoczesny, przestronny, ładnie urzadzony. Zamiast człowiek nakrecać się w poczekalni ( wiadomo, wizyty ginekologicznie nigdy nie nalezą do kategorii przyjemności ) człowiek może sobie poczytać siekawe gazetki i poogladać coś na wiszącej dla pacjentek plazmie. Polecam moje Panie ! : )

Najwspanialszy ginekolog u jakiego mogłam odbyć konsultacje. Pierwszy raz miałam wizytę u mężczyzny, ale ku memu zdziwieniu przebiegła bardzo bezstresowo. Doktor na każdym kroku starał się, abym się nie stresowała. Wspaniały ginekolog, do wszystkich poszukujących odpowiedniego specjalisty na pierwszą wizytę - w pełni polecam, z pewnością się nie zrazicie!

Doktora Łukasiewicza poleciła mi koleżanka,która sama była pod jego opieką w ciąży. Korzystam z jego pomocy lekarskiej od 2 lat, a obecnie jestem w I trymestrze ciąży. To moja pierwsza ciąża, bardzo wyczekana i upragniona, dlatego mam dużo pytań i wątpliwości. Pan doktor zawsze jest skupiony na pacjentce, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie zastanawiając się, że czeka kolejna. Dzięki czemu ma się poczucie, że pacjentka jest ważna, a lekarz zainteresowany jej przypadkiem. Doktor powiedział, że jeśli będę miała wątpliwości mam do niego dzwonić, zamiast czytać bzdury w internecie. Faktycznie za każdym razem, gdy dzwoniłam, nawet z banałem okazywał zainteresowanie.Bardzo spokojny, rzeczowy i profesjonalny. Polecam!

LEKARZ Z POWOŁANIA POMÓGŁ MI ZAJSĆ W CIĄŻĘ MIMO POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW ,POPROWADZIŁ UPRAGNIONĄ CIĄŻĘ BEZ ZARZUTÓW ,BYŁ NA KAŻDE ZAWOŁANIE NAWET W SZPITALU KIEDY NIE MIAŁ DYZURU POTRAFIŁ PRZYJSC I POROZMAWIAĆ ZAPYTAĆ O SAMOPOCZUCIE NAPRAWDĘ POLECAM W 100 PROCENTACH.TO BYŁA MOJA PIERWSZA CIĄŻA WIADOMO ZE KOBIETA SIĘ BOI CO BĘDZIE I CZY WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU-DOKTOR SWOJĄ POSTAWĄ BARDZO POMAGA MA DO KOBIET ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE SPRAWIA ZE BOIMY SIĘ MNIEJ.NIE TO CO TE PATAŁACHY Z BIELAN NAPRAWDĘ POLECAM WARTO

LEKARZ Z POWOŁANIA POMÓGŁ MI ZAJSĆ W CIĄŻĘ MIMO POLICYSTYCZNYCH
NAPRAWDĘ POLECAM WARTO

Bardzo miły i serdeczny doktor. Byłam u niego z polecenia mojego lekarza prowadzącego ciążę (który akurat miał urlop). Jestem bardzo bardzo zadowolona z wizyty bardzo miły i cierpliwy. Nie śpieszy się podczas badania, wszystko skurpulatnie sprawdza, daje dobre rady i odpowiada na pytania. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Rewelacyjny lekarz. Jestem stałą pacjentką od wielu lat i nie zmienię lekarza. Pomógł mi w wielu nieprzyjemnych sytuacjach. Niejednokrotnie pomoc wychodziła poza ramy leczenia ginekologicznego. Polecam każdej kobiecie tego lekarza który wykazuje się ogromnym zrozumieniem problemów kobiet a przy tym wykazuje wielką cierpliwość w stosunku do pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Przejmuje się problemami pacjentek. W pierwszej ciąży chodziłam do innego lekarza, który dr Łukasiewiczowi do pięt nie dorasta. Tamten traktował pacjentki taśmowo, nic nie tłumaczył, byle szybciej. U dr Łukasiewicza widać zainteresowanie pacjentką, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania czy wątpliwości. Gdy groziło mi poronienie i wylądowałam w szpitalu, nikt mi nic nie mówił co się dzieje, doktor przyszedł do mnie rozmawiał z dr prowadzącym i wszystko mi wyjaśnił. Jestem bardzo zadowolona z jego usług. A uprzejmość pierwsza klasa.

wiele lat temu po poerwszym badaniu zdiagnozował zespół chorób,na co później musiałam czekać wiele miesięcy i tułania się po szpitalach specjalistycznych na fundusz. prowadzi mi drugą ciążę,wszystko jest jasne ,czytelne,wytłumaczone.miło i spokojnie.sprzęt wysokiej jakości.co do czekania w kolejce:nie znam lekarza,zwłaszcza ginekologa,u którego by nie było poślizgów.każdy pacjent wymaga innej ramy czasowej,a Pan Dr Łukasiewicz zawsze stara się wyjaśnić wszystko.ważne jest też to,że można bezpośrednio uzyskać poradę przez telefon i nie jest się zbywanym:) polecam w 100%!

polecam w 100%!

Bardzo dobry lekarz, zwłaszcza dla ciąż problemowych, cierpliwy i uprzejmy, zawsze można się z nim skontaktować. Jeżeli chodzi o badania to robi to kompleksowo, jest dokładny i wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze pyta czy są jakieś pytania lub wątpliwości. Poleciła mi go koleżanka po poronieniu, której potem prowadził 3 kolejne ciąże.Super lekarz!!!Polecam

doktor Łukasiewicz przyjmuje z najmniejszym problemem wykrył u mnie ciązę pozamaciczną takiej opieki nie spodziewałam się i szybkiego działania mogę polecić doktora i polecam doktora każdej kobiecie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Sławomir Koch

Specjalista Ginekolog-Położnik