lekarz Dariusz Łukasiewicz

Ginekolog położnik, USG

wiele lat temu po poerwszym badaniu zdiagnozował zespół chorób,na co później musiałam czekać wiele miesięcy i tułania się po szpitalach specjalistycznych na fundusz. prowadzi mi drugą ciążę,wszystko jest jasne ,czytelne,wytłumaczone.miło i spokojnie.sprzęt wysokiej jakości.co do czekania w kolejce:nie znam lekarza,zwłaszcza ginekologa,u którego by nie było poślizgów.każdy pacjent wymaga innej ramy czasowej,a Pan Dr Łukasiewicz zawsze stara się wyjaśnić wszystko.ważne jest też to,że można bezpośrednio uzyskać poradę przez telefon i nie jest się zbywanym:) polecam w 100%!

polecam w 100%!

Bardzo kompleksowe badanie łącznie z USG, cytologią i badaniem piersi.

Bardzo kompleksowe badanie łącznie z USG, cytologią i badaniem piersi.

lekarz z powołania,poświęca dużo czasu pacjentce,polecam

lekarz z powołania,poświęca dużo czasu pacjentce,polecam

Przypisuje hormony bez badań, jest zestresowany gdy widzi jakiś problem, niekompetentny. Nie polecam

Już nie chodzę do tego lekarza ,przeszło 10 lat byłam jego pacjentką.Jeśli któraś ma problemy z piersiami , nie róbcie u niego usg,szkoda pieniędzy i ZDROWIA.

do wypisywania tabletek może być, ale chodziłam do niego podczas ciąży i rozczarowałam się, nie udzielał wszystkich informacji przy wizytach miałam wrażenie traktowania taśmowo, a i wyczekiwanie pod gabinetem mimo umówionej wcześniej wizyty (nie zdarzyło się że weszłam o czasie zawsze minimum 1 godzina opóźnienia)

wizyta zawsze z poślizgiem czasowym,zbyt pochopnie podejmuje decyzje,przepisuje hormony na wyrost bez ówczesnych badań twierdząc że nie wykazują prawie żadnych skutków ubocznych,wyszłam od lekarza bardzo rozczarowana,nie polecam w przypadku problemów związanych z kwestiami płodności,a co do uprzejmości ma ona charakter wyuczony,ale do higieny w gabinecie nie można się przyczepić.

bardzo miły i kultura na najwyższy m poziomie:) na każdej prywatnej wizycie robi usg :) przypomina o terminach cytologii a wynika wysyła do domku pocztą - zawsze w kopercie wynik i komentarz a jak trzeba to i recepty :) polecam !!!!

bardzo miły i kultura na najwyższy m poziomie:)
na każdej prywatnej wizycie robi usg :)

polecam !!!!

polecam tego lekarza, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ mimo umówionej godziny czeka się pod gabinetem od 1h do 2h.

prowadził moją pierwszą ciąże i przy drugiej też do niego pójde na 200%

prowadził moją pierwszą ciąże i przy drugiej też do niego pójde na 200%