Dariusz Mączka

Dietetyk

Rewelacyjny facet , mialem obawy przed piersza wizyta ale bylo warto , wyrozumialy i konkretny bardzo szczery ,a to cenie w ludziach ,porada trwala dlugo ale pomogl !Polecam

Bardzo proszę o podanie adresu gabinetu lub nr telefonu do tego lekarza jeżeli ktoś już był i zna ten adres. Jeżeli nie tutaj to proszę na e-maila: polewka@tlen.pl

Szukając dietetyka natrafiłem na te namiary i bardzo przesłodzone komentarze, czy to wszystko jest prawda. Jest inż. żywienia, skąd taka rozległa wiedza medyczna. Chciałbym schudnąć, mam dużą nadwagę i związku z tym problemy zdrowotne, czy trafię na kompetentną osobę. Dzięki za wszelkie info. Czekam, Grubas.

Dzięki za wszelkie info. Czekam, Grubas.

Witam, czytam tu same pozytywne opinie o tym specjaliscie,jednak w internecie nigdzie nie moge znalesc namiarow na tego Pana.Tzn nie wiem gdzie przyjmuje, ile kosztuje wizyta, nigdzie nie moge znalesc telefonukontaktowego. Jest u góry coprawda podany jakis mail,ale wyglada dziwnie ;) Proszę o jakies informacje :)

Super człowiek ,super fachowiec . Przez zaleconą przez niego dietę schudłam 10 kg. Znajomi wprost oniemieli jak zobaczyli moją wiosenną przemianę. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie telefoniczne lub mailowe.Wreszcie wróciłam do mojej dawnej wagi sprzed lat.Jestem bardzo zadowolona. Szczerze i z przyjemnośćią polecam moim znajomym i rodzinie wizytę u Pana Dariusza. A Panu Darkowi dziękuję za wszystko. A.W

A.W

Bardzo miły Pan , widać , że soldnie przykłada się do swojej pracy ,dobry specjalista który mi pomógł.Otworzył mi oczy na rolę dietetyki w codziennym życiu.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PORAD TEGO PANA , POTRAFI WNIKLIWIE WYTYCZYĆ DROGĘ ZWIĄZANĄ Z DIETĄ , DIETĘ STOSUJĘ JUŻ OK 3 MIESIĘCY , SCHUDŁAM I CO NAJWAŻNIEJSZE , USTABILIZOWAŁA MI SIĘ CUKRZYCA A OTŁUSZCZENIE WĄTROBY ZROBIŁO SIĘ MNIEJSZE , SUPER SPRAWA JEŚLI CHODZI O DIETĘ MIŁY KONTAK I ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA WSPARCIE DIETETYKA W SPRAWACH KRYZYSOWYCH. OBY TAK DALEJ PRANIE DARKU

Czy ma ktoś moze namiary na tego lekarza? Moze nr telefonu? Jaki jest koszt wizyty i ile się chudnie w ciągu miesiaca? Oczysicie tak manije wiecej.. Czy dieta jest dobra i nie chodzi sie glodnym? Prosze szybką odpowiedz... A jezeli ktos jets juz po kuracji to nie ma efektu jojo? Najwazniejsza jadnak jest kwestia kosztu wizyty :D Aha i co ile sa wizyty?????????

Polecam , jestem zdowolony, super facet i dobry fachowiec naprawde zna się na rzeczy POLECAM !!!!!! Tak trzymać oby więcej takich ludzi

gdzie przyjmuje i jaki jest koszt wizyty?

gdzie przyjmuje i jaki jest koszt wizyty?