lekarz Dariusz Majda

Chirurg dziecięcy

moja córka była 2 razy na oddziale operowana przez dr Majdę. uwielbiamy go! dzięki niemu te traumatyczne przeżycia możemy dziś pozytywnie wspominać.

olał problem, pogorszył stan zdrowia syna.

olał problem, pogorszył stan zdrowia syna.

doktor Majda to naprawde super specjalista ja złego słowa niemoge powiedzieć nasz syn (blizniak) miał zabieg przepuchlinki pachwinowej 2010 roku jak miałpół roczku w tej chwili ma 2 lata i nadal jest wszystko OK zabieg przebiegł wzorcowo doktor przyjol nas na odział bardzo przyjemnie naprawde SUPER GOŚĆ!!!!

Lekarz godny polecenia. Nie zdadzam sie z tym że jest nieuprzejmy i nie posiada kultury. Mnie i moją córeczkę przyjął bardzo dobrze. Zabieg jaki wykonywał u mojego dziecka w szpitalu przeprowadził profesjonalnie. Miły,konkretny a do tego uśmiechnięty

Niestety nie mogę się zgodzić z poprzednią wypowiedzią.Z doktorem Majdą miałam okazję się spotkać podczas kilku wizyt w szpitalu na Batorego.Nie spotkałam milszego człowieka.Kompetentny,potrafiący uspokoić nie tylko małego pacjenta ,ale również przestraszonych rodziców.Osoba godna zaufania .Poprostu wspaniały człowiek i doskonały lekarz.

SKANDAL. Pan lekarz minął się całkowicie z powołaniem. Wizyta u tego pana z moim trzyletnim synkiem na długo zapadnie w mojej pamięci. Brak podstawowych elementów kultury osobistej i arogancja to podstawowe cechy rozpoznawcze tego pana. Brak jakiegokolwiek zrozumienia dla przestraszonego trzylatka (synek miał już wcześniej wykonywane zabiegi i wiedział, że mogą być bolesne). Pan lekarz poproszony o podanie nazwiska informuje, że jest ordynatorem. Rozumię, że brak tytułów naukowych przed nazwiskiem powoduje u niego pewien dyskonfort, ale nie pacjenci, szczególnie ci mali są winni, że pan lekarz jest tak zapracowany, że nie ma czasu na dalszą edukację (a chyba by się przydała, szczególnie ta dotycząca zasad dobrego wychowania). Badanie przez tego pana też zostało przeprowadzone na odległość (szkoda tylko gumowych rękawiczek). Opinia ta jest dość chaotyczna, ale trudno zachować spokój po takiej wizycie. Pan lekarz traktuje ludzi jak bydło które przyjmuje się w przychodni publicznej a pielengniarki muszą chodzić koło tego gbura na paluszkach. Znałem szpital na ul. Batorego w Bytomiu do tej pory z jak najlepszej strony, ale jeden arogancki i zadufany w sobie człowieczek może tak bezkarnie niszczyć dobrą opinię placówki na którą pracuje wielu doskonałych specjalistów. Nie polecam tego pana gdyż ewidentnie jest przemęczony i przepracowany co ma wpływ na jego stosunek do małych pacjentów i ich rodziców, a jego niegrzeczne zachowanie może świadczyć o braku pewności siebie.