Dariusz Majkowski

Internista

Świetny fachowiec !!! Profesjonalista !!! Uchronił nie jedną osobę od poważnych konsekwencji zdrowotnych a może i śmierci.

Świetny lekarz i miły człowiek. Polecam wszystkim korzystającym z LuxMedu. Po wizytach u lekarzy pierwszego kontaktu z NFZ, gość wydał mi się z innej bajki. A raczej z serialu telewizyjnego.

Człowiek nieprzeciętny. Miły, kompetentny, typ naukowca. Zamiast leków polecił mi dietę, na podstawie najnowszych badań amerykańskich naukowców. Polecam każdemu, bo to naprawdę perła wśród lekarzy.

Znakomity lekarz, polecam z czystym sumieniem :)

Znakomity lekarz, polecam z czystym sumieniem :)

Nic dodać, nic ująć! Profesjonalista. Kilka razy zmieniałem lekarza, w końcu, mogę powiedzieć przypadkowo, trafiłem do dr Majkowskiego. Jestem bardzo zadowolony, że tak się stało, albowiem teraz wreszcie mam wrażenie, że jestem pod opieką kompetentnego, budzącego zaufanie lekarza. Bez improwizacji i domysłów lecz po specjalistycznych badaniach zostały zdiagnozowane moje dolegliwości, z resztą z uwzględnieniem moich możliwości finansowych. Z pełnym przekonaniem - POLECAM !!!

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49