Świetny fachowiec !!! Profesjonalista !!! Uchronił nie jedną osobę od poważnych konsekwencji zdrowotnych a może i śmierci.

Nic dodać, nic ująć! Profesjonalista. Kilka razy zmieniałem lekarza, w końcu, mogę powiedzieć przypadkowo, trafiłem do dr Majkowskiego. Jestem bardzo zadowolony, że tak się stało, albowiem teraz wreszcie mam wrażenie, że jestem pod opieką kompetentnego, budzącego zaufanie lekarza. Bez improwizacji i domysłów lecz po specjalistycznych badaniach zostały zdiagnozowane moje dolegliwości, z resztą z uwzględnieniem moich możliwości finansowych. Z pełnym przekonaniem - POLECAM !!!

Świetny lekarz i miły człowiek. Polecam wszystkim korzystającym z LuxMedu. Po wizytach u lekarzy pierwszego kontaktu z NFZ, gość wydał mi się z innej bajki. A raczej z serialu telewizyjnego.

Człowiek nieprzeciętny. Miły, kompetentny, typ naukowca. Zamiast leków polecił mi dietę, na podstawie najnowszych badań amerykańskich naukowców. Polecam każdemu, bo to naprawdę perła wśród lekarzy.

Rewelacyjny lekarz,traktuje pacjenta indywidualnie,słucha go i dokładnie informuje o chorobie i sposobie leczenie.Do każdej dolegliwości podchodzi kompleksowo,jeśli są niezbędne badania to je zleca,jednocześnie informując o ewentualnych kosztach.Bardzo przejmuje się chorobą i od kiedy trafiłam do niego poczułam się bardzo bezpieczna,wzbudza ogromne zaufanie.Wszystkim polecam!!!

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam na wizytach. Nie bagatelizuje żadnej dolegliwości, kieruje na potrzebne badania nie zapisując kuracji na oślep. Gorąco polecam!!!

Znakomity lekarz, polecam z czystym sumieniem :)

Znakomity lekarz, polecam z czystym sumieniem :)

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49