dr Dariusz Marczak

Same superlatywy. Operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. A do tego Pań Doktor sympatyczny. Jestem dokładnie 3 tygodnie po operacji protezoplastyki stawu kolanowego - chodzę !!!!!

Artroskopia kolana wykonana super. Sam Pan doktor doglądał osobiście pare razy dziennie,wszystko tłumaczy przystępnie i po ludzku. Cierpliwy,miły i ludzki czego dziś lekarzom brakuje niestety...

Wspaniały lekarz, kompetencje i kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli... Doradzi ,podpowie ,wytłumaczy . Miałam rekonstrukcję ACL -jestem szczęściarą ,że trafiłam na dr Marczaka.

witam, tak bardzo dziękuję Panu dr Marczakowi i prof. Kowalczewskiemu za operację wymiany stawu kolanowego, już myślałam że będę musiała zrezygnować z wychodzenia z domu a teraz mogę chodzić.

wszystko ok dynamizacja zespolenia kosci udowej przeprowadzona perfekcyjnie

wszystko ok
dynamizacja zespolenia kosci udowej przeprowadzona perfekcyjnie

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,miły,człowiek lepiej się czuje już po samej wizycie

Uważam, że to lekarz na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o kulturę zachowania jak i doświadczenie zawodowe. Przeprowadził u mnie operację, jakiej inni lekarze nie mieli odwagi wykonać. Ponad dwa lata miałam olbrzymie problemy z chodzeniem ( dolegliwości bólowe, przykurcz. Jestem dwa miesiące po operacji i, hmm, "śmigam", aż samej mi miło patrzeć. Polecam każdemu.

Polecam.Przemiły kompetentny fachowiec.Artroskopia kolana bez powikłań.Wszystko OK!

Rewelacyjny fachowiec mający przez swoje pogodne usposobienie bardzo pozytywny wpływ na pacjentów. Operowane miałam kolano przez prof. Jacka Kowalczewskiego, a asystował dr Dariusz Marczak, który był też moim lekarzem prowadzącym. Już po 3 miesiącach, właściwie nie mam śladu po operacji. Kolano jak nowe, a ja śmigam, dygam mimo zaawansowanego wieku. Jak się leczyć to tylko pod opieką tych lekarzy!!!! Dziękuję za uzdrowienie.

Jak się leczyć to tylko pod opieką tych lekarzy!!!!
Dziękuję za uzdrowienie.

genialny lekarz, przemiły człowiek i specjalista w każdym calu. Świetnie zajmuje się pacjentem, wszystko dokładnie wyjaśni, bardzo cierpliwy. Polecam!!!