lekarz Dariusz Mędrecki

Radiolog

Z porad Pana doktora korzystałam dwukrotnie, za każdy razem wszystko dokładnie wyjaśnił, wytłumaczył, jeśli chodzi o kwestie związane z badaniami obrazowymi. Poświęcił naprawdę dużo czasu, aby mnie wysłuchac oraz bardzo dokładnie przejrzec i szczegółowo opisac moje badanie tomograficzne. Oprócz tego fachowo, ale zrozumiałym językiem, podał różne możliwości rozwiązania moich problemów urologicznych (bo akurat z takimi się głównie borykam), ale też odniósł się do innych problemów zdrowotnych, łącząc je w całośc, a więc spojrzał kompleksowo, a to rzadko się zdarza i jest ogromnie pomocne, jeśli chodzi o dalsze postępowanie. Szczerze polecam Pana doktora jako lekarza z wielkim zaangażowaniem, troską o pacjenta i fachowością. Dziękuję Panie doktorze! Marzena.

Do Pana Doktora Mędreckiego trafiłam przypadkiem w akcie desperacji, po skrajnych opiniach innych specjalistów. Wyszukiwałam pod hasłem "najlepszy radiolog śląsk" licząc, że trafię na kogoś kto wyjaśni mi sedno moich wyników, a nie odeśle z brakiem odpowiedzi jak inni. I rzeczywiście - udało się! Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania, udzielił fachowej opinii i wyjaśnień na wszystkie niewyjaśnione wcześniej kwestie (inni lekarze zbywali mnie), które nie dawały mi spokoju. Jestem wdzięczna za szybką i wyczerpującą opinię Pana Doktora. Serdecznie Polecam każdemu

To najlepszy specjalista w swojej dziedzinie- człowiek z ogromną wiedzą! Do Pana Doktora trafiliśmy z polecenia i to nie jednej osoby. Nasza konsultacja przebiegła bardzo sprawnie pomimo odległości jaka nas dzieli od Pana Doktora (400 km). Wyniki trzech TK przesłaliśmy Doktorowi na serwer i po dwóch dniach otrzymaliśmy konkretną i rzetelną interpretację badań oraz bardzo cenne wskazówki, co do tego jakie powinno być dalsze postępowanie diagnostyczne. Okazało się, że poprzedni radiolog za bardzo się nie przyłożył do opisu badania co kosztowało mnie i żonę bardzo dużo stresu i wątpliwości. Na ...

To najlepszy specjalista w swojej dziedzinie- człowiek z ogromną wiedzą!
Do Pana Doktora trafiliśmy z polecenia i to nie jednej osoby. Nasza konsultacja przebiegła bardzo sprawnie pomimo odległości jaka nas dzieli od Pana Doktora (400 km). Wyniki trzech TK przesłaliśmy Doktorowi na serwer i po dwóch dniach otrzymaliśmy konkretną i rzetelną interpretację badań oraz bardzo cenne wskazówki, co do tego jakie powinno być dalsze postępowanie diagnostyczne. Okazało się, że poprzedni radiolog za bardzo się nie przyłożył do opisu badania co kosztowało mnie i żonę bardzo dużo stresu i wątpliwości. Na szczęście Doktor Dariusz Mędrecki dokładnie przeanalizował badania i rozwiał wszystkie wątpliwości i co najważniejsze okazało się, że żona jednak nie ma wznowy choroby.
Polecamy dr.Dariusza Mędreckego jako wysokiej klasy specjalistę radiologa.

Do Doktora trafiłem przez przypadek, z polecenia przez Panią laryngolog. Powód to braku opisu rezonansu magnetycznego głowy. Kontakt z Doktorem oceniam na bardzo dobry. Warto wspomnieć, że nie musiałem jechać kilkadziesiąt kilometrów z płytą, gdyż wystarczyło przesłać wynik badania na serwer. Po dwóch dniach roboczych otrzymałem telefon od Doktora, który niezwykle wnikliwie wytłumaczył mi co wynikało z rezonansu. Serdecznie polecam!

To najlepszy specjalista w swojej dziedzinie! Fantastyczny człowiek z ogromną wiedzą! Po konsultacji z Panem Dariuszem obraz choroby męża został nam delikatnie i niesamowicie precyzyjnie wyjaśniony. Tak naprawdę dopiero po rozmowie z Panem Darkiem zrozumieliśmy i dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o chorobie męża, mimo że byliśmy już u kilku specjalistów. Wizytę ustaliliśmy tym samym dniu, w którym o nią prosiliśmy. Pan Doktor z wielką empatią odniósł się do naszej sytuacji. Dużo tłumaczył, doradzał i odradzał. Na każde pytanie odpowiadał wyczerpująco i z wielkim szacunkiem do Pacjenta.Dzięki Niemu zrozumienie i przebieg choroby można pokierować na zupełnie inny tor, niż założenia innych lekarzy i nas samych jako pacjentów.
Wielkie podziękowania za poświęcony czas, chęci i serce włożone w wykonywany zawód!
Natalia

Wciąż poszukujesz "Radiolog Katowice"?

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice