lekarz Dariusz Miara

Kardiolog

Wyjątkowy lekarz,bardzo spokojny,taktowny,przyjmuje pacjenta bez pośpiechu co jest raczej rzadkością jak wiemy,doskonale wszystko tłumaczy ròwnież działanie lekòw,w stu procentach godny polecenia,a i co najistotniejsze już po dwòch dniach poczułam poprawę samopoczucia

Od lat leczę się na nadciśnienie. Leczyłem się u różnych lekarzy, ale pierwszy raz spotkałem tak kompetentnego jak Pan Dariusz Miara, który wytłumaczył mi powód mojej choroby, pokazał na monitorze przy USG skąd choroba się bierze, zaordynował lekarstwa i pouczył jak je zażywać. Inaczej, jak do tej pory. Wszystko co pan D. Miara mówił, to był jeden wielki wykład medyczny, podany w zrozumiały dla pacjent sposób.Wspaniałe podejście lekarza do pacjenta! Oby więcej takich medyków było na naszym terenie! Ale boję się, że Go szybko ściągną do Wrocławia, do AM, by tam kontynuował pracę wykładowcy. No i za kilka -kilkanaście lat będziemy mieć kardiologa - profesora Dariusz Miarę. Z jednej strony to dobrze (dla medycyny), a z drugiej - źle dla nas chorych, bo znowu będziemy musieli chodzić do kardiologów, którzy w czasie badania pacjenta przeprowadzają telefoniczne rozmowy handlowe. Panie Doktorze Miara - zdrowia i szczęścia!I najwyższych godności naukowych! Pieniędzy też, bo chociaż szczęścia nie dają, to z nimi łatwiej się żyje. St.-a. jawor ahorn@wp.pl