lekarz Dariusz Miąsik

Trafiłam do lekarza po wizycie u innego specjalisty. Otrzymałam wyczerpujące informacje i program leczenia. Dr Miąsik był miły i empatyczny, spokojnie tłumaczył jak mam postępować z dzieckiem.

Witam po wizycie i zbadaniu mojego dziecka diagnoza przeziębienie 1 seria antybiotyku 4 dni zero poprawy kolejna wizyta u P. "Doktora" widocznie nietrafiony antybiotyk 2 kuracja innym antybiotykem po 4 dniach zero poprawy wizyta u Dr. Widocznie znowu nie trafiony 3 kuracja innym antybiotykiem nadmienię że pod rząd. Przed podaniem 3 kuracji zdrowy rozsądek podpowiedział mi żeby udać się do innego lekarza żeby zaczerpnąć porady na szczęście... diagnoza monomukleoza. Nadmienię że drugi lekarz pozadnie przebadał moja corke. Wytłumaczył na czym ta choroba się obiawia i jest kilka symptomów które n nią wskazują i zamiast faszerowane dziecko antybiotykami podstawa było wykluczenie tej choroby. Może w innych przypadkach się nie myli ale u Nas zawiódł i to na całej linii... pozdrawiam życzę SAMYCH sukcesów

Bardzo dobry lekarz , przede wszystkim ma bardzo dobre leczenie , pewny swego , zdecydowany kompetentny. będąc w gabinecie niestety dziecko nie może niczego dotknąć , tylko siedzieć i mrugać oczami i to też nie za głośno bo Panu doktorowi przeszkadza nie zawsze ale są dni że strasznie czepialski . Wybierając taki zawód trzeba się liczyć z tym że małe dziecko chore to marudne , i nie mówię tu o złym zachowaniu dziecka to były dosłownie drobnostki , na które inny pediatra nie zwraca uwagi , tym bardziej na wizycie prywatnej .

Pan Doktor przyjął nas pomimo późnej pory. Spokojnie zbadał dziecko i wytłumaczył jak postępować. Jestem bardzo zadowolona, sposobem podejścia do krzyczącego malucha i cierpliwością. szczerze polecam!

debilny i niedouczony nie polecam zależy mu tylko na forsie ma w dupie tak zwane powołanie i poświęcenie jeden z najgorszych