lekarz Dariusz Musiorski

Chirurg ogólny

1,5

Zero, zero, zero....Ubolewam niezmiernie nad tym, że w skali nie ma zera, ponieważ tak właśnie oceniam pana musiorskiego! Zero kontaktu wzrokowego podczas rozmowy. Zero zainteresowania pacjentem. Zero chęci pomocy - lekarzowi zależało, aby jak najszybciej zakończyć wizytę.Zero ewentualnych wyjaśnień związanych z podjętymi przez pana doktora decyzjami dotyczącymi rekonwalescenta. Zero profesjonalizmu. Ogólnie zero kontaktu interpersonalnego z pacjentem. Podczas pytań dotyczących stanu zdrowia chorego, lekarz w bardzo nieprofesjonalny i (przepraszam za wyrażenie) chamski sposób wyrażał swoje zdanie oraz emocje. Nie polecam!!! Trzymajcie się od niego jak najdalej ! Nie życzę Państwu, aby Wasze drogi kiedyś się zeszły. Rozumiem, że można się wypalić zawodowo, ale czy konsekwencję zaistniałego stanu musi ponosić pacjent? MOże najwyższy czas zmienić profesję?

Tak jak już ktoś zauważył ''orzecznik uzdrowiciel ''.Byłam na komisji z badaniami oraz ze skierowaniem na operację (kręgosłupa) wystawionym przez neurochirurga.Obecnie czekam na termin z nfz na tą operację.Według p.Musiorskiego jestem zdrowa , pomimo że już jestem po jednej operacji kręgosłupa.Na komisji czułam się jak intruz który zakłóca spokój i po bardzo długiej ciszy (trwającej całe ''niby badanie'')dostałam opinię że jestem zdrowa.I jak tu nie wierzyć w cuda? Polecam tego ''lekarza''osobom które czekają na cudowne ozdrowienie. A tak na marginesie , nie ma dnia bez leków,żeby jakoś funkcjonować a nie wyć z bólu.

Prostak, i cham jakich mało orzecznik w zusie masakra. Krowy paść a nie ludzi w zusie przyjmować. Nie polecam nikomu. Będę Pana zgłaszał do ZUS

Cham jakiego mało. Tacy ludzie nie powinni pracowac w ZUSie. Z wszystkimi negatywnymi opiniami na jego temat w 100% się zgadzam. Nigdy wiecej kontaktu z takim pseudo lekarzem.

Faktycznie, na zadane pytania dotyczące choroby odpowiedział gburowato, po hamsku wykonać rezonans i sobie pani zobaczy co dolega . Nie polecam

Prostak .Cham. Nikomu nie polecam spotkania z "panem " doktorem. ...Brak elementarnej znajomości kultury osobistej + brak chęci pomocy , brak zrozumienia, nie słyszy , co się do niego mówi , w obyciu - cham. Po prostu CHAM.