lekarz Dariusz Nadolski

Pulmonolog

3,7

Kompetentny i zaangażowany w cały proces leczenia. Empatyczny, z bardzo dużą wiedzą. Bardzo polecam!

Nie polecilabym tego lekarz mojemu nagorszemu wrogowii!!!Jest zlozona oficiana skarga w szpitalu powiatym w Golubiu -Dobrzyniu przez nasza rodzine z powodu zaniedbañ dokonaych przez tego lekarza ktore doprowadzily do zatrzymania krazenia i spiaczki mojego ojca Jan Muchewcz.Zakladam ze przypadek mojego ojca nie byl pierwszym i ostatnim n oddziele plucnym prowadzonym przez pana Nadolskiego!Przez cztery dni od przyjecia na oddzial mojego taty doktor ignorowal calkowcie pacienta,nie zlecajac badañ!Nie monitorowanie pacienta!Nie zrobienia spirometrii!Nie zlecil zacwnikowanie ,przy calkwitym braku moczu!Zleci odlaczenie tlenu przy niedotlenieniu organizmu!!!Po czwartej dobie pobytu w szpitalu moj ojciec byl niedotleniony,wyczerpany i doslownie zwijal sie z bolu.....Na co pan doktor Nadolski zlecil zastrzyki z relanium po ktorych nastapilo zatrzymanie serca!!!Opocz tego wszystkiego wola o pomste do nieba zachowanie z jakim podchodzi Pan doktor do rodziny ....jest gburny i impertynecki !!!

Doskonały lekarz! Kompetentny, z rozległą wiedzą. Dzięki diagnozie Pana Doktora - dziś cieszę się dobrym zdrowiem. Pełen profesjonalizm! Bardzo polecam!