dr n. med. Dariusz Nowak

Kardiolog

Byłem na kilku wizytach,jestem bardzo zadowolony,pora umówić się na kolejne badanie.Leki trafione idealnie.

Dzisiaj byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Wzbudził u mnie zaufanie, od razu wstępnie postawił diagnozę. Omówił chorobę, zlecił badania. Sympatyczny i ciepły człowiek. Mam nadzieję, iż pomoże mi w walce z kołataniami serca.

jestem pacjentem dr. nowaka od ponad 6 lat-jeszcze z poprzedniej przychodni zdecydowana czesc pacjentow "poszla" za" naszym" doktorem.jestem chodzacym przykladem ,jak ze stanu "niewesolego" mozna byc calkowicie funkcjonalnym.za to mu dzieki!!! WIT.

WIT.

Pan doktor przede wszystkim rozmawia z pacjentem, a nie tylko wypisuje receptę. Duża empatia, dobry kontakt, kompleksowa diagnoza. Polecam tego lekarza z całą pewnością.

Bardzo kompetentny, uprzejmy i sympatyczny. Wzbudza zaufanie, doskonale tłumaczy i wyjaśnia istotę choroby i leczenia. Po wyjściu z gabinety pacjent od razu czuje się lepiej.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Bydgoszcz"?

wojewócki szpital bydgoszcz

Szpital Biziela