dr n. med. Dariusz Nowak

Kardiolog

Wspaniały Pan doktor . Miły życzliwy nie spieszy się na wizycie .wszystko dokładnie omówi .Dokładnie wysłucha pacjenta to ważne .Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że trafiłam pod doktora skrzydła .Pani w rejestracji też miła bardzo .Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za okazaną pomoc oraz troskę . Wychodzac z gabinetu czułam się zaopiekowana;))♥️

Od lat jestem pacjentką dr Dariusza Nowaka a jestem już w " starszym" wieku. W tej chwili mam już tylko wizyty kontrolne bo czuję się dobrze po bardzo dobrym leczeniu przez Pana doktora Nowaka. Z tego gabinetu wychodzę zawsze pozytywnie nastawiona do życia. "Serducho" idealnie pulsuje. Bardzo dziękuję.

Od kilku lat jestem pod opieką dr Dariusza Nowaka . Spotkałem się z ogromną kompetencją , empatią i jak widzę , nie jestem odosobniony w swej opinii .

Byłem na kilku wizytach,jestem bardzo zadowolony,pora umówić się na kolejne badanie.Leki trafione idealnie.

jestem pacjentem dr. nowaka od ponad 6 lat-jeszcze z poprzedniej przychodni zdecydowana czesc pacjentow "poszla" za" naszym" doktorem.jestem chodzacym przykladem ,jak ze stanu "niewesolego" mozna byc calkowicie funkcjonalnym.za to mu dzieki!!! WIT.

WIT.

Pan doktor przede wszystkim rozmawia z pacjentem, a nie tylko wypisuje receptę. Duża empatia, dobry kontakt, kompleksowa diagnoza. Polecam tego lekarza z całą pewnością.

Dzisiaj byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Wzbudził u mnie zaufanie, od razu wstępnie postawił diagnozę. Omówił chorobę, zlecił badania. Sympatyczny i ciepły człowiek. Mam nadzieję, iż pomoże mi w walce z kołataniami serca.

Bardzo kompetentny, uprzejmy i sympatyczny. Wzbudza zaufanie, doskonale tłumaczy i wyjaśnia istotę choroby i leczenia. Po wyjściu z gabinety pacjent od razu czuje się lepiej.