Szczerze polecam! Do Pana Dariusza trafiłem za namową mojej mamy, która chodziła do Pana Dariusza przed laty kiedy także miała problemy z kręgosłupem. Ja szukałem pomocy ponieważ doskwierał mi ból w krzyżu promieniujacy na część nogi i pachwiny. W między czasie szukałem pomocy także u osób stosujących terapię manualną oraz u doświadczonego kręgarza-nastawiacza. Ze wszystkich stosowanych opcji masaż u Pana Dariusza daje najlepsze efekty. Polecam!

Świetny masażysta, bardzo kompetentny, stosuje różne rodzaje masażu. Jestem pacjentką Pana Darka od ponad 10 lat. Oprócz masażu kręgosłupa korzystam także z masaży bańką chińską i masażu Ma-Uri. Pan Darek posiada niezbędną wiedzę medyczną i trafnie dobiera terapię. Poza tym - przemiły człowiek o wszechstronnych zainteresowaniach, w tym akupunktura i Reiki.

Wciąż poszukujesz "Masażysta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31