lekarz Dariusz Orczykowski

Chirurg ogólny

Ten Pan uratował mi życie !Jako lekarz i człowiek zasługuje na wielki szacunek .Jest uprzejmym,wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Pomimo wielu obowiązków poświęca pacjentowi dużo uwagi .Polecam!

Bardzo dobry lekarz, uratował życie mojemu mężowi, po operacji nadal prowadził pacjenta, zależało mu na zdrowiu męża, widać że jest lekarzem z powołania, polecam wszystkim którzy muszą skorzystać z opieki chirurga

Wspaniały lekarz. Uważam, że uratował mi życie. Pomimo wielu obowiązków interesuje się pacjentem. Człowiek o dużej kulturze osobistej. Dziękuję.

Jest świetny!!! Bardzo miły i dba o pacjentów. Jako pierwszy udzielił fachowej konsultacji i przeprowadził zabieg wycięcia torbieli . Polecam :)

Lekarz jest w porządku! W zeszłym roku wykonywał mi zabieg laparoskopii, który się udał. Miły , uśmiecha się i zalezy mu na człowieku :) Pozdrawiam

Lekarz jest w porządku!
W zeszłym roku wykonywał mi zabieg laparoskopii, który się udał.
Miły , uśmiecha się i zalezy mu na człowieku :)

Pozdrawiam

Jedyny lekarz, który udzielił mi wyczerpujących informacji. Poświęcił czas i nie zbagatelizował schorzenia. Dziękuję.

Wspaniały lekarz ,miły,uprzejmy ,rzadko się spotyka takich lekarzy, zna się na swojej pracy,lekarz który nie jest nastawiony na branie pieniędzy,,.Polecam bardzo.

Przede wszystkim bardzo przystępny lekarz. Pamięta o swoich pacjentach, znajduje czas na rozmowę. Poza tym bardzo dobry chirurg. Polecam!!!!

Bardzo sympatyczny lekarz.Podaje wiedze pacjentowi nie odplatnie:)))...Cierpliwy...nie dozuje wiedzy.a dzieli sie z nia z rodzina pacjenta. Polecam absolutnie TAK:)

wspaniały chirurg i człowiek sympatyczny kompetentny przemily dzieki niemu odzyskałama wiare w publiczna słuzbe zdrowia goraco polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Radom"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5