Dariusz Osadowski

Wspaniały lekarz, prowadzi moja ciążę na kasę chorych od początku i nigdy nie zasugerował wizyt prywatnych. Również gdy trafiłam na oddział był zaangażowany, miły i rzeczowy jak zawsze. Naprawdę polecam

Dwa razy zastanówcie się przed wizytą u Dr. Osadowskiego. Prowadził on moją ciążę, przy kolejnej napewno ominę go szerokim łukiem.

Zdecydowanie polecam tego lekarza, jest kompetentny oraz bardzo sympatyczny, jeśli bede kolejny raz w stanie błogosławionym napewno to bedzie moj lekarz prowadzacy :):):)

miły rzeczowy lekarz, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, przebada wzdłuż i wszerz

Lekarza zdecydowanie nie polecam z 7 powodów: 1 - ciężko u niego z komunikacją werbalną, 2 - wymusza wizyty prywatne choć zamiast na NFZ 3 - myli się wypisując zwolnienia (czy to aż takie trudne?), 4 - nie słucha pacjentki, mówiąc kolokwialnie olewa to co się do niego mówi, 5 - nic nie tłumaczy (dzięki Ci Boże za internet) 6 - nie podchodzi profesjonalnie do tematu (wie Pan co to skierowania na badania?), 7 - NIE POLECAM, szukajcie kogoś innego.

Lekarza zdecydowanie nie polecam z 7 powodów:
1 - ciężko u niego z komunikacją werbalną,
2 - wymusza wizyty prywatne choć zamiast na NFZ
3 - myli się wypisując zwolnienia (czy to aż takie trudne?),
4 - nie słucha pacjentki, mówiąc kolokwialnie olewa to co się do niego mówi,
5 - nic nie tłumaczy (dzięki Ci Boże za internet)
7 - NIE POLECAM, szukajcie kogoś innego.

Lekarz kompletnie niekomunikatywny. Lekceważy, bagatelizuje i ignoruje opisywane mu objawy. Udziela mało informacji (gdyby nie internet nic nie wiedziałabym o swojej ciąży). Daje do zrozumienia żeby przychodzić do niego prywatnie a nie na "kasę chorych". Niechętnie kieruje na badania. A to że jest przeważnie uśmiechnięty i miły? Kobiety bądźcie poważne, nie to świadczy o porfesjonaliźmie. Gorąco i szczerze nie polecam.

super lekarz, polecam.Jest kompetentny i dokładny

super lekarz, polecam.Jest kompetentny i dokładny

Lekarz bardzo dobry, zawsze miły i uprzejmy.

Lekarz bardzo dobry, zawsze miły i uprzejmy.

Lekarz uprzejmy, delikatny, kontaktowy, udziela niezbędnych informacji. Czas wizyty adekwatny do problemów z jakimi się przyszło. W zasadzie nie ma różnicy między wizytą prywatną a w przychodni - jedyna to kwestia finansowa. Uważam, że jest godny polecenia.

Polecam każdemu tego lekarza. Kto pójdzie do niego raz, to na pewno będzie jego pacjentem. Lekarz poważny, szanujący pacjenta.