dr Dariusz Ostrowski

Ginekolog

Polecam naprawdę z całego serca chodziłam do Pana i na NFZ i prywatnie i nie mam żadnych zastrzeżeń

Poszłam do dra z polecenia znajomej. Bardzo miły, życzliwy i kompetentny lekarz. Wykrył u mnie torbiele, czym byłam przerażona. Wytłumaczył mi dokładnie wszystko, odpowiedział na każde pytanie, aż finalnie wykonał laparoskopię. Najlepszy ginekolog u jakiego do tej pory byłam, bardzo miły, troszczy sie, pyta jak sie czuje, nie robi swojej pracy "na odwal sie", widać ze przejmuje sie pacjentka. Z czystym sumieniem polecam!

Godny polecenia lekarz prowadził 3 ciąże u mnie i jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i bardzo dr polecam

Moze trafilam.na gorszy dzien ale szczerze nie polecam wizyta na nfz jest jak kara dla tego lekarza. Oburzony ze nie przyszlam na wizyte prywatna ... zero badania zero zainteresowania pacjentem czy dzieckiem... to jest podejscie lekarza ktory ma leczyć czy glownie zalezy mu zeby brac pieniadze...nie polecam szczerze

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie NFZ, niekompetentne podejście do pacjenta. Razem w pokoju siedzi położna która nawet na chwilę nie opuszcza pomieszczenia co jest bardzo kompromitujące. Nawet podczas badania wszystko obserwuje. Lekarz po zasugerowaniu skierowania na badania hormonalne przy uporczywym trądziku i nadmiernym owłosieniu stwierdził śmiejąc się w twarz ,że nie przypominam jeszcze mężczyzny. Na odczepne zrobił USG na którym rzekomo wszystko było ok. Na wizycie u innego ginekologa dowiedziałam się że mam jajniki o pęcherzykowatej budowie i zaburzenia hormonalne. Jak tu wierzyć lekarzom którzy traktują nas jaki "zawalacze czasu".

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam! Prowadził moją ciążę i z pewnością można go polecić wszystkim przyszłym rodzicom. Kompetentny, uprzejmy, interesuje się pacjentką podczas pobytu w szpitalu, jak dla mnie rewelacja.

Bardzo miły i wzbudzający zaufanie lekarz. Badanie wykonuje bardzo delikatnie i wszystko tłumaczy. Kompetentny i rzeczowy. Polecam szczerze. Jedyną rzeczą dla mnie niezrozumiałą jest fakt , iż w jednym pomieszczeniu z doktorem siedzi położna, której obecność przy rozmowie jak i badaniu np. na mnie wpływa stresująco. Obecność tej pani powoduje u mnie blokadę w kwestii swobodnej dyskusji z lekarzem. Życzyłabym sobie aby podczas wizyty ta pani przebywała w oddzielnym pomieszzeniu i pojawiała się tylko wówczas kiedy faktycznie jej pomoc jest niezbędna. Bardzo prosze o tym pomysleć.

Polecam szczerze.

Bardzo prosze o tym pomysleć.

prowadze ciaze u pana dr ostrowskiego i to jest tak; bardzo miły przystojny sympatyczny szybko mowi i odpowiada na pytania ale szybko bardzo trwa wizyta szybko robi usg mowi to jest raczka dziecka nim sie zorientowalam to juz bylo po badaniu, i nie chetnie preferuje jak sie z mezem chce wejsc na wizyte...sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić...

Jestem zawiedziona,może i jest dobrym lekarzem ja tego nie neguje ale nie podczas wizyty w publicznej placówce, wizyta trwa kilka minut dosłownie wchodzę do pokoju a za moment sie wychodzi,wywiad jest ubogi,co ja mówie wcale go nie ma, jestem w ciąży i wychodze z wizyty pełna obaw a nie powinno tak byc,zawsze czegos zapomina ,a to skierowania na badania a to na jedną godzine potrafi umówic 3 pacjentki i potem goni czas,prywatnie do tego publicznie i jest maniana,a nie o to tu chodzi ,ciaża to taki specyficzny okres w życiu kobiety,chciałabym wyśc z gabinetu i miec uśmiech na twarzy , ze wszystko jest ok,ale mimo tego, że nie mówi o jakiś powikłaniach to i tak jest człowiek niepewny bo to porazka ta wizyta ,tylko kolejna i kolejna pacjentka ,aby wszystkie załatwic przed końcem.Zatem przestrzegam przed tym lekarzem Kobiety w ciąży -nie tego wam w takim okresie potrzeba!!!

Bardzo miły lekarz, wyjaśnił dokładnie co i jak. Polecam :)

Bardzo miły lekarz, wyjaśnił dokładnie co i jak. Polecam :)