dr Dariusz Ostrowski

Nie polecam . Trzymać się z daleka od tego lekarza. Jesli nie chodzi się do niego na prywatne wizyty w ciąży tylko do innego lekarza to odmawia przyjęcia na fundusz.

Lekarz dramat!!!! unikajcie jak tylko mozecie! Wizyta NFZ 3 minuty. Krzyczy na pacjentki, nieuprzejmy, fachowosc i wiedza też z duzym znakiem zapytania. Zdecyzdowanie odradzam.

Prowadziłam u tego doktora ciążę, jestem rh- a ojciec dziecka był +, nie otrzymałam zastrzyku na konflikt serologiczny choć dziecko było plusem... Niestety w szpitalu też się nie zainteresował... Brak zastrzyku mógł wyrządzić mojemu synkowi wielką krzywdę, dlatego też nie polecam

Lekarz nie dba o swoje pacjentki,trzeba od niego wyciągać informacje. Dodzwonić się nie można . Każde badania płatne . Robi wszystko szybko i mało rzeczy tłumaczy . Nie polecam

Polecam naprawdę z całego serca chodziłam do Pana i na NFZ i prywatnie i nie mam żadnych zastrzeżeń

Godny polecenia lekarz prowadził 3 ciąże u mnie i jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i bardzo dr polecam

Moze trafilam.na gorszy dzien ale szczerze nie polecam wizyta na nfz jest jak kara dla tego lekarza. Oburzony ze nie przyszlam na wizyte prywatna ... zero badania zero zainteresowania pacjentem czy dzieckiem... to jest podejscie lekarza ktory ma leczyć czy glownie zalezy mu zeby brac pieniadze...nie polecam szczerze

Poszłam do dra z polecenia znajomej. Bardzo miły, życzliwy i kompetentny lekarz. Wykrył u mnie torbiele, czym byłam przerażona. Wytłumaczył mi dokładnie wszystko, odpowiedział na każde pytanie, aż finalnie wykonał laparoskopię. Najlepszy ginekolog u jakiego do tej pory byłam, bardzo miły, troszczy sie, pyta jak sie czuje, nie robi swojej pracy "na odwal sie", widać ze przejmuje sie pacjentka. Z czystym sumieniem polecam!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie NFZ, niekompetentne podejście do pacjenta. Razem w pokoju siedzi położna która nawet na chwilę nie opuszcza pomieszczenia co jest bardzo kompromitujące. Nawet podczas badania wszystko obserwuje. Lekarz po zasugerowaniu skierowania na badania hormonalne przy uporczywym trądziku i nadmiernym owłosieniu stwierdził śmiejąc się w twarz ,że nie przypominam jeszcze mężczyzny. Na odczepne zrobił USG na którym rzekomo wszystko było ok. Na wizycie u innego ginekologa dowiedziałam się że mam jajniki o pęcherzykowatej budowie i zaburzenia hormonalne. Jak tu wierzyć lekarzom którzy traktują nas jaki "zawalacze czasu".

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam! Prowadził moją ciążę i z pewnością można go polecić wszystkim przyszłym rodzicom. Kompetentny, uprzejmy, interesuje się pacjentką podczas pobytu w szpitalu, jak dla mnie rewelacja.