Najlepszy ginekolog jaki mógł mi się trafić. Uprzejmy życzliwy i zawsze znajdzie czas dla pacjentki.

Super czlowiek , kompetentny miły, dawno nie spotkałam takiego lekarza. Godny zaufania napewno.Jeśli będzie kolejna ciąża to tylko Pan Doktor !

Super czlowiek , kompetentny miły, dawno nie spotkałam takiego lekarza.
Godny zaufania napewno.Jeśli będzie kolejna ciąża to tylko Pan Doktor !

Bardzo dobry specjalista, bada wiele czynników, które mogą składać się na dany przypadek, bardzo uprzejmy i zyczliwy. Godny polecenia.

JESTEM W 5 MIES CIAZY. chodze do Niego do szpitala i lekcewazy mój problem mówi ze to normalne a ja wiem ze nie. wizyta trwa 8 minut to zdecydowanie za mało ale widzę ze w poradni liczy sie ilosc a nie jakosc. Bo kto w ciagu 2 godzin przyjmuje 30 kobiet?

Ostrzegam wszystkich mężów (partnerów)kobiet, które udają się do tego lekarza. Jeat mu obca etyka lekarska, etyka pracy. Jest amatorem cudzych żon. Nie szanuje wartości rodzinnych, niszczy własną rodzinę zdradzając żonę, zaniedbując niepełnoisprawną córkę. Niszczy cudzą rodzinę zaspakajając własne ego.

Gorąco polecam pana doktora. Miałam usuwaną laparoskopowo cystę na jajniku, wystąpiły jednak podczas zabiegu komplikacje i z pół godzinnego zabiegu zrobiła się 4-ro godzinna operacja, nie mogłam jednak trafić w lepsze ręce. Pan doktor zajął się mną bardzo fachowo a po operacji wytłumaczył dokładnie wszystko co się działo i dlaczego.Odpowiadał na wszystkie zadane pytania dokładnie.Jeśli Bóg da i zajdę w ciążę nie wyobrażam sobie by prowadzącym moją ciążę i odbierającym poród był kto inny. To najlepszy lekarz jakiego znam.Pozdrawiam Pana Doktora.

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką.Polecam

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką.Polecam

Moim Zdaniem Nie Ma Lepszego Ginekologa Na Świecie Niż Dariusz Piecha. Jest Sympatyczny i Zawsze Uśmiechnięty. Lubi Pożartować i Zawsze Doradzić. Moją Ciąże Super Poprowadził, Bez Żadnych Komplikacji. Tak Jak i Przy Porodzie Było Wszystko Dobrze. Ja Jestem z Niego Zadowolona i Nie Zamieniłabym Go Na Innego Lekarza. Polecam Go w 100%... Pozdrowienia Dla Niego!!!

Polecam Go w 100%...
Pozdrowienia Dla Niego!!!