Dariusz Pysz-WaberskiDariusz Pysz-Waberski - zdjęcie profilowe

Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog

Dariusz Pysz-Waberski pracuje jako seksuolog, seksuolog sądowy oraz terapeuta.

Dariusz Pysz-Waberski pracuje jako seksuolog, seksuolog sądowy oraz terapeuta.

Ukończył seksuologię sądową (z wyróżnieniem), seksuologię kliniczną (staż pod opieką Dr Beaty Wróbel - autorki książki "Sztuka kobiecości"), psychotraumatologię (z wyróżnieniem, Austrian Training Center for Neuro-Linguistic Programming and Neuro-Linguistic Psychotherapy, Wiedeń, Austria), psychoonkologię (z wyróżnieniem), psychoterapię i terapię środowiskową oraz chemię.
Ponadto jest doktorantem WL Śląskiego ...

Zajebisty specjalista! Bardzo mi pomógł poradzić sobie z problemem. Jako jedyny zdiagnozował moja chorobe. Bujałam się od ginekologa, potem psychiatry, a okazało się że wystarczyło pójść do dobrego seksuologa i problem po kilka tygodniach zaczął znikać. Dziekuje

Już na pierwszej wizycie niesamowicie polubiłam Pana Darka za jego pozytywne nastawienie, szczery uśmiech i niezwykłą uprzejmość. Pan Doktor jest rzeczowy, pomocny i zaangażowany w swoją pracę całym sercem! Wspaniały lekarz który wart jest zaufania.

Bardzo bardzo polecam! Kompetentny, życzliwy i mądry specjalista pomimo chyba dość młodego wieku. Oby więcej takich zaanagżowanych ludzi w tej polskiej służbie zdrowia.

Bardzo dobry specjalista. Trzeba zaufać i po prostu stosować się do zaleceń. Widać, że mu zależy, że stara się o pacjenta. Brawo!

Bardzo dobry specjalista i czlowiek. Rzeczowy, konkretny, a do tego bardzo uprzejmy i miły. Bardzo pozytywne odczucia po wizytach.

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Dawno niepoznałam tak miłego i ciągle uśmiechniętego człowieka. Pan doktor jest wspniały. Polecam gorąco

Młody doktor ale zna się na rzeczy. Wszystko wytłumaczy doradzi powie co i jak, powie dlaczego. Szybko przełamie temat wstydu a jak wiadomo nie jest łatwo iść facetowi do seksuologa./ Polecam!

Wspaniały psycholog. Pan doktor bardzo mi pomógł. Miła atmosfera, piękny gabinet, a co najważniejsze ¬ specjalista który ma wiedzę i potrafi ja wykorzystać. Na każdą kolejną wizytę czekam z niecierpliwością. :))

Na każdą kolejną wizytę czekam z niecierpliwością. :))

Kompetentny, miły i zaangażowany specjalista. Doktor bardzo mi pomógł, choć to nie było proste, bo ciężko mówić o intymnych, seksualnycj sprawach, ale warto było!