Dariusz Pysz-Waberski jest:

· seksuologiem klinicznym,

· psychoonkologiem,

· psychologiem.

Ponadto jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu ...

Dariusz Pysz-Waberski jest:

· seksuologiem klinicznym,

· psychoonkologiem,

· psychologiem.

Ponadto jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
oraz studentem Psychotraumatologii na Collegium Humanum w Warszawie.
Kształci się również w całościowych, czteroletnich studiach z psychoterapii na CMPK WL Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jest członkiem:

* Polskiego Towarzystwa Lekarskiego;
* Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej;
* Polskiego Towarzystwa Psychoonkologii;
* Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego;
* Ogólnopolskiego Wielospecjalistycznego Konsylium Nowotworów Neuroendokrynnych "Tumor Board" Kliniki Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych Katedry Patofizjologii i Endokrynologii ŚUM pod kierownictwem prof. med. B. Kos - Budły,
* Brest Cancer Unit Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM pod kierownictwem prof. med. Z. Stojceva.

Z bardzo dobrą oceną ukończył seksuologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Staż kliniczny ukończył z wyróżnieniem pod okiem wybitnej specjalistki dr n. med. Beaty Wróbel. Ponadto odbył praktykę seksuologiczną na Oddziale Urologii Kliniki „Alfamedica” w Częstochowie.
Ukończył psychoonkologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu z wynikiem wyróżniającym przedstawiając pracę na temat Terapii Wzmacniającej Godność.
Z wyróżnieniem ukończył również Terapię Środowiskową oraz studium specjalnościowe w Psychologii Ogólnej i Psychologii Żywienia.
Absolwent psychologii w specjalności psychologii klinicznej i osobowości Humanitas University w Sosnowcu.
Jest również absolwentem chemii na Uniwersytecie Śląskim.

Odbył kilkadziesiąt kursów, w tym szkoleń.
Jest aktywnym słuchaczem, jak również prelegentem na krajowych konferencjach naukowych i dydaktycznych. Pracuje klinicznie, dydaktycznie i naukowo.

Szczerze wierzy w sukcesy i cuda.
Kocha to, co robi i nie lubi nazywać tego pracą. Służy pomocą.
W pełni oddaje się pacjentom. Jego mocną bronią jest szeroki uśmiech.

------
INFORMACJE ODNOŚNIE WIZYT:

1) Na wizytę oczekuje się w poczekalni Poradni do momentu zaproszenia do gabinetu. Na pierwszą wizytę warto przyjechać wcześniej z powodu trudności parkingowych oraz zarejestrowania się w recepcji.

2) W przypadku nieobecności na umówionej konsultacji bez wcześniejszej informacji (do 24h przed wizytą) całkowity koszt (100%) rezerwacji zostanie doliczony do opłaty za ewentualne przyszłe spotkanie.

W przypadku odwołania umówionej rezerwacji na krótko przed zaplanowanym terminem (mniej niż 24h), połowa kosztu (50%) konsultacji zostanie doliczona do ewentualnego kolejnego spotkania.

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Wspaniały psycholog. Pan doktor bardzo mi pomógł. Miła atmosfera, piękny gabinet, a co najważniejsze ¬ specjalista który ma wiedzę i potrafi ja wykorzystać. Na każdą kolejną wizytę czekam z niecierpliwością. :))

Na każdą kolejną wizytę czekam z niecierpliwością. :))

Młody doktor ale zna się na rzeczy. Wszystko wytłumaczy doradzi powie co i jak, powie dlaczego. Szybko przełamie temat wstydu a jak wiadomo nie jest łatwo iść facetowi do seksuologa./ Polecam!

Świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Po prostu! I za to dziękuję. Właśnie takich ludzi potrzebuje świat medycyny. No i my - pacjenci. Polecam!

Kompetentny, miły i zaangażowany specjalista. Doktor bardzo mi pomógł, choć to nie było proste, bo ciężko mówić o intymnych, seksualnycj sprawach, ale warto było!

Miły, życzliwy człowiek służący pomocą. Konkretnie, na temat, spokojnie. Jestem bardzo zadowolona z porad. Cudowna atmosfera. Gorąco polecam!

Pomimo dość młodego wieku Pan Pysz-Waberski jest bardzo dobrym specjalistom i bardzo empatycznym człowiekiem. Polecam z całego serca.

Miły, młody i bardzo mądry człowiek. Zaangażowany w swoją pracę i w pomoc pacjentowi. Godny polecenia.

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam