Dariusz Pysz-Waberski jest:

· psychoonkologiem,

· psychotraumatologiem,

· psychologiem,

· biegłym sądowym.

Ponadto jest doktorantem WL Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Kształci się również w całościowych, czteroletnich studiach z psychoterapii na MCPK WL Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jest członkiem:

* Polskiego Towarzystwa Lekarskiego;

* Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej;

* Polskiego Towarzystwa Psychoonkologii;

* Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego;

* Ogólnopolskiego Wielospecjalistycznego Konsylium Nowotworów Neuroendokrynnych "Tumor Board" Kliniki Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych Katedry Patofizjologii i Endokrynologii ŚUM pod kierownictwem prof. med. B. Kos - Budły,

* Brest Cancer Unit Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM pod kierownictwem prof. med. Z. Stojceva.

Z wyróżnieniem, w trybie nadzwyczajnym ukończył psychotraumatologię na Collegium Humanum akredytowaną przez Austrian Training Center for Neuro-Linguistic Programming and Neuro-Linguistic Psychotherapy (Wiedeń, Austria). Z bardzo dobrą oceną ukończył seksuologię kliniczną. Staż kliniczny zakończył z wyróżnieniem pod okiem wybitnej specjalistki dr n. med. Beaty Wróbel. Ponadto odbył praktykę seksuologiczną na Oddziale Urologii Kliniki „Alfamedica” w Częstochowie.
Ukończył psychoonkologię kliniczną we Wrocławiu z wynikiem wyróżniającym przedstawiając pracę na temat Terapii Wzmacniającej Godność.
Z wyróżnieniem ukończył również Terapię Środowiskową oraz studium specjalnościowe w Psychologii Ogólnej i Psychologii Żywienia.
Absolwent psychologii w specjalności psychologii klinicznej i osobowości Humanitas University w Sosnowcu.
Jest również absolwentem chemii na Uniwersytecie Śląskim.

Odbył kilkadziesiąt kursów, w tym szkoleń.
Jest aktywnym słuchaczem, jak również prelegentem na krajowych konferencjach naukowych i dydaktycznych. Pracuje klinicznie, dydaktycznie i naukowo.

Szczerze wierzy w sukcesy i cuda.
Kocha to, co robi i nie lubi nazywać tego pracą. Służy pomocą.
W pełni oddaje się pacjentom. Jego mocną bronią jest szeroki uśmiech.

------
INFORMACJE ODNOŚNIE WIZYT:

1) Na wizytę oczekuje się w poczekalni Poradni do momentu zaproszenia do gabinetu. Na pierwszą wizytę warto przyjechać wcześniej z powodu trudności parkingowych oraz zarejestrowania się w recepcji.

2) W przypadku nieobecności na umówionej konsultacji bez wcześniejszej informacji (do 24h przed wizytą) całkowity koszt (100%) rezerwacji zostanie doliczony do opłaty za ewentualne przyszłe spotkanie.

W przypadku odwołania umówionej rezerwacji na krótko przed zaplanowanym terminem (mniej niż 24h), koszt konsultacji (100%) zostanie doliczona do ewentualnego kolejnego spotkania.

---
Wywiady nagrywane:
1) Bezpłatne badania profilaktyczne. Mammobusy wyjechały na ulice województwa śląskiego
2) https://www.youtube.com/watch?v=Rj9rO9JZfb4&t=19s
3) https://www.youtube.com/watch?v=zCddOoBML6Q&t=10s

Bardzo dobry specjalista. Trzeba zaufać i po prostu stosować się do zaleceń. Widać, że mu zależy, że stara się o pacjenta. Brawo!

Bardzo dobry specjalista i czlowiek. Rzeczowy, konkretny, a do tego bardzo uprzejmy i miły. Bardzo pozytywne odczucia po wizytach.

Dawno niepoznałam tak miłego i ciągle uśmiechniętego człowieka. Pan doktor jest wspniały. Polecam gorąco

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Młody doktor ale zna się na rzeczy. Wszystko wytłumaczy doradzi powie co i jak, powie dlaczego. Szybko przełamie temat wstydu a jak wiadomo nie jest łatwo iść facetowi do seksuologa./ Polecam!

Wspaniały psycholog. Pan doktor bardzo mi pomógł. Miła atmosfera, piękny gabinet, a co najważniejsze ¬ specjalista który ma wiedzę i potrafi ja wykorzystać. Na każdą kolejną wizytę czekam z niecierpliwością. :))

Na każdą kolejną wizytę czekam z niecierpliwością. :))

Świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Po prostu! I za to dziękuję. Właśnie takich ludzi potrzebuje świat medycyny. No i my - pacjenci. Polecam!

Kompetentny, miły i zaangażowany specjalista. Doktor bardzo mi pomógł, choć to nie było proste, bo ciężko mówić o intymnych, seksualnycj sprawach, ale warto było!

Miły, życzliwy człowiek służący pomocą. Konkretnie, na temat, spokojnie. Jestem bardzo zadowolona z porad. Cudowna atmosfera. Gorąco polecam!

Bardzo dobry psycholog. Nigdy nie czułam się przy panu Dariuszu skrępowana. Fachowiec , profesjonalny i empatyczny. Gorąco polecam