Dariusz Pysz-WaberskiDariusz Pysz-Waberski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog

Dariusz Pysz-Waberski pracuje jako seksuolog, seksuolog sądowy oraz terapeuta.

Dariusz Pysz-Waberski pracuje jako seksuolog, seksuolog sądowy oraz terapeuta.

Ukończył seksuologię sądową (z wyróżnieniem), seksuologię kliniczną (staż pod opieką Dr Beaty Wróbel - autorki książki "Sztuka kobiecości"), psychotraumatologię (z wyróżnieniem, Austrian Training Center for Neuro-Linguistic Programming and Neuro-Linguistic Psychotherapy, Wiedeń, Austria), psychoonkologię (z wyróżnieniem), psychoterapię i terapię środowiskową oraz chemię.
Ponadto jest doktorantem WL Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Kształci się również w całościowych, czteroletnich studiach zpsychoterapii w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Leczenie prowadzi pod stałą opieką (superwizją) seksuologiczną i psychoanalityczną u superwizora Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, będącego lekarzem psychiatrą, seksuologiem i psychoanalitykiem.

Jest członkiem:
* Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego;
* Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego;
* Polskiego Towarzystwa Lekarskiego;
* Ogólnopolskiego Wielospecjalistycznego Konsylium Nowotworów Neuroendokrynnych "Tumor Board" Kliniki Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych Katedry Patofizjologii i Endokrynologii ŚUM pod kierownictwem Prof. med. B. Kos - Budły,
* Brest Cancer Unit Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM pod kierownictwem Dr n. med. A.Lorka.

Odbył kilkadziesiąt kursów, w tym szkoleń.
Jest aktywnym słuchaczem, jak również prelegentem na krajowych konferencjach naukowych i dydaktycznych. Pracuje klinicznie, dydaktycznie i naukowo. Odnosi liczne sukcesy naukowe - publikuje w wysoko punktowanych czasopismach zagraniczych, jest autorem rozdziałów w dwóch dużych książkach (monografiach), a także stypendystą i autorem grantu naukowego.

Szczerze wierzy w sukcesy i cuda.
Kocha to, co robi i nie lubi nazywać tego pracą. Służy pomocą.
W pełni oddaje się pacjentom. Jego mocną bronią jest szeroki uśmiech.

------
INFORMACJE ODNOŚNIE WIZYT:

1) Na wizytę oczekuje się w poczekalni Poradni do momentu zaproszenia do gabinetu. Na pierwszą wizytę warto przyjechać wcześniej z powodu trudności parkingowych oraz zarejestrowania się w recepcji.

2) W przypadku nieobecności na umówionej konsultacji bez wcześniejszej informacji (do 24h przed wizytą) całkowity koszt (100%) rezerwacji zostanie doliczony do opłaty za ewentualne przyszłe spotkanie.

W przypadku odwołania umówionej rezerwacji na krótko przed zaplanowanym terminem (mniej niż 24h), koszt konsultacji (100%) zostanie doliczona do ewentualnego kolejnego spotkania.

---
Wywiady nagrywane:
1) Bezpłatne badania profilaktyczne. Mammobusy wyjechały na ulice województwa śląskiego
2) https://www.youtube.com/watch?v=Rj9rO9JZfb4&t=19s
3) https://www.youtube.com/watch?v=zCddOoBML6Q&t=10s

Zajebisty specjalista! Bardzo mi pomógł poradzić sobie z problemem. Jako jedyny zdiagnozował moja chorobe. Bujałam się od ginekologa, potem psychiatry, a okazało się że wystarczyło pójść do dobrego seksuologa i problem po kilka tygodniach zaczął znikać. Dziekuje

Już na pierwszej wizycie niesamowicie polubiłam Pana Darka za jego pozytywne nastawienie, szczery uśmiech i niezwykłą uprzejmość. Pan Doktor jest rzeczowy, pomocny i zaangażowany w swoją pracę całym sercem! Wspaniały lekarz który wart jest zaufania.

Bardzo miła i przyjazna atmosfera, zero skrępowania, partnerska rozmowa. Już od początku wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce, ponieważ już wcześniej byłam u dwóch innych specjalistów i nie umieli mi w ogóle pomóc.

Jestem bardzo zadowolony po wizytach. Nigdy nikt mnie tak dokładnie nie przebadał na wszystkie możliwe strony. Poza tym wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Nieoceniona pomoc. Dziękuję!!!

Bardzo bardzo polecam! Kompetentny, życzliwy i mądry specjalista pomimo chyba dość młodego wieku. Oby więcej takich zaanagżowanych ludzi w tej polskiej służbie zdrowia.

Bardzo dobry specjalista. Trzeba zaufać i po prostu stosować się do zaleceń. Widać, że mu zależy, że stara się o pacjenta. Brawo!

Bardzo dobry specjalista i czlowiek. Rzeczowy, konkretny, a do tego bardzo uprzejmy i miły. Bardzo pozytywne odczucia po wizytach.

Dawno niepoznałam tak miłego i ciągle uśmiechniętego człowieka. Pan doktor jest wspniały. Polecam gorąco

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Młody doktor ale zna się na rzeczy. Wszystko wytłumaczy doradzi powie co i jak, powie dlaczego. Szybko przełamie temat wstydu a jak wiadomo nie jest łatwo iść facetowi do seksuologa./ Polecam!