!UWAGA!

Od 1.12.2023 roku zmiana cennika usług.

!WAŻNE!
Nie przyjmuję pacjentów:
- onkologicznych (poza konsultacjami seksuologicznymi!),
- hematologicznych,

!UWAGA!

Od 1.12.2023 roku zmiana cennika usług.

!WAŻNE!
Nie przyjmuję pacjentów:
- onkologicznych (poza konsultacjami seksuologicznymi!),
- hematologicznych,
- po udarach, otępieniach, urazach głowy,
- uzależnionych od substancji chemicznych (alkohol, narkotyki, opiaty, halucynoidy, lotne rozpuszczalniki itd.) do leczenia terapeutycznego;
- uzależnionych behawioralne (hazard, gry komputerowe, kradzieże, pracoholizm, zakupoholizm, kompulsywne objadanie się) z wyjątkiem uzależnień związanych z aktywnością seksualną,
- par/małżeństw!!!

Nazywam się Dariusz Pysz-Waberski i na co dzień zajmuję się seksuologią (dziecięcą, kliniczną i sądową). Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Prowadzę kompleksową diagnostykę seksuologiczną oraz terapię problemów seksualnych. Zajmuję się również leczeniem zaburzeń osobowości i innych dysfunkcji oraz zaburzeń psychicznych w podejściu psychoterapii psychodynamicznej. Współpracuję z lekarzami urologami, psychiatrami, endokrynologami i ginekologami.

Pracuję również jako seksuolog sądowy prowadząc badania osób podejrzanych o przestępstwa seksualne. Poza pracą kliniczną i sądową prowadzę praktykę naukowo-dydaktyczną będąc pracownikiem trzech Uczelni Wyższych. Tematyka prowadzonych badań naukowych dotyczy w dużej mierze wpływu chorób somatycznych na życie seksualne pacjentów.

Z wynikiem pozytywnym ukończyłem kształcenie doktorskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w dziedzinie nauk medycznych (seksuologia). Poza tym jestem koordynatorem przedmiotu "seksuologia sądowa" w ramach studiów doskonalących w dziedzinie psychoseksuologii na WSB- National-Louis Univeristy.

Z wyróżnieniem ukończyłem seksuologię sądową (UNS, Łódź, 2021), psychotraumatologię (Austria, Wiedeń, 2020) oraz terapię środowiskową (PTP, Katowice, 2016). Jestem również absolwentem seksuologii klinicznej (USWUS, Katowice, 2019) 4 - letnich studiów w dziedzinie psychoterapii (UJ, Kraków, 2023), psychologii klinicznej (HU, Sosnowiec, 2019) oraz chemii (UJ, Katowice, 2015).

Staż z seksuologii odbywałem pod opieką Dr n. med. Beaty Wróbel – ginekolożki, seksuolożki, autorki książki „Sztuka kobiecości” oraz rozdziału w książce Dr Wisłockiej „Sztuka kochania”. Odbywałem również staż na Oddziale Urologii NZOZ ALfaMedica Silesia North w Czestochowie.

Terapię pacjentów prowadzę pod stałą opieką (superwizją) seksuologiczną i psychoanalityczną u superwizora Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, będącego lekarzem psychiatrą, seksuologiem, psychoanalitykiem i prezesem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jest członkiem:
* Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego,
* Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego;
* Brest Cancer Unit.

Szczerze wierzę w sukcesy i cuda.
Kocham to, co robię i nie lubię nazywać tego pracą. Służę pomocą.
W pełni oddaje się pacjentom. Moim walorem jest szeroki uśmiech i życzliwe zainteresowanie.

Bardzo miły i zaangażowany doktor. Rzeczowy konkretny i bardzo dobrze znający się na rzeczy. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Wszystko nam jako rodzicom wytłumaczył i rozpisał i powiedział co i jak mamy robić.

Świetny specjalista , znający się na swoim fachu:) bardzo empatyczny i zaangażowany.Ogromne zaskoczenie. Polecam!

Pan Dariusz jest bardzo profesjonalny i kompetentny. Podczas spotkań panuje atmosfera spokoju i otwartości. Na każdym spotkaniu w bardzo konkretny sposób ustalane są cele wizyty(potrzeba klienta),następuje szeroki wywiad, na koniec szczegółowe porady i sugestie odnośnie działań/wykonywanych badań. Bardzo uważnie słucha pacjenta, analizuje jego uwagi i spostrzeżenia. Wspólpraca bardzo efektywną i rzeczowa, polecam z czystym sumieniem!"

Bardzo miła i przyjazna atmosfera, zero skrępowania, partnerska rozmowa. Już od początku wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce, ponieważ już wcześniej byłam u dwóch innych specjalistów i nie umieli mi w ogóle pomóc.

Jestem bardzo zadowolony po wizytach. Nigdy nikt mnie tak dokładnie nie przebadał na wszystkie możliwe strony. Poza tym wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Nieoceniona pomoc. Dziękuję!!!

Zajebisty specjalista! Bardzo mi pomógł poradzić sobie z problemem. Jako jedyny zdiagnozował moja chorobe. Bujałam się od ginekologa, potem psychiatry, a okazało się że wystarczyło pójść do dobrego seksuologa i problem po kilka tygodniach zaczął znikać. Dziekuje

Już na pierwszej wizycie niesamowicie polubiłam Pana Darka za jego pozytywne nastawienie, szczery uśmiech i niezwykłą uprzejmość. Pan Doktor jest rzeczowy, pomocny i zaangażowany w swoją pracę całym sercem! Wspaniały lekarz który wart jest zaufania.

Bardzo bardzo polecam! Kompetentny, życzliwy i mądry specjalista pomimo chyba dość młodego wieku. Oby więcej takich zaanagżowanych ludzi w tej polskiej służbie zdrowia.

Dawno niepoznałam tak miłego i ciągle uśmiechniętego człowieka. Pan doktor jest wspniały. Polecam gorąco

Bardzo dobry specjalista i czlowiek. Rzeczowy, konkretny, a do tego bardzo uprzejmy i miły. Bardzo pozytywne odczucia po wizytach.