dr Dariusz Radziszewski

2,7
2,6
2,7
2,4

Lekarz podszedł do mojego problemu bardzo pobieżnie co poskutkowało błędną diagnozą, a w skutku zastosowaniem szkodliwych lekarstw, które drastycznie pogorszyły mój stan zdrowia, sprawiły że pojawiły mi się otwarte rany (nie jestem uczulony na żadny ze składników) i wydłużyły leczenie kilkukrotnie. Lekceważący w stosunku do Pacjenta, oschły i nie stara się wysłuchać problemu bo sam wszystko wie najlepiej. Wizyta trwała maksymalnie 7 minut w czym diagnoza trwała max minutę a reszta to klepanie na klawiaturze i uciszenie mnie gdy chciałem zadać pytanie. Dodam jeszcze, że przyjmowany byłem na NFZ więc podejrzewam iż sposób w jaki byłem potraktowany może być tym spowodowany.
Nie polecam nikomu kto chce się wyleczyć

Odradzam!!! Czegoś takiego jeszcze nie nie przeżyłam w swoim 40 letnim stażu poszłam do doktora z wykonanym USG kamieni na nerkach i badaniem które zlecił mi pani w rejestracji od wejścia doktor był nie uprzejme bez najmniejszego powodu oburzony fakturę czy lekarz pierwszego kontaktu nie wypisał mi skierowania na badania gdzie oczywiście mógł mieć rację ja biedny pacjent mam wspólnego z niekompetencję innego lekarza więc podczas mojej wizyty doktor nie był zainteresowany tym co mnie boli gdzie mnie boli jedynym tematem rozmowy było to że nie mam badań od lekarza pierwszego kontaktu nie udzielił mi żadnej porady powiedział tylko że mam wrócić z wykonanymi badaniami po czym dał mi karteczkę z napisanymi badaniami i miałam sobie iść z powrotem do lekarza pierwszego kontaktu żeby wypisał mi skierowanie. Wyszłam z gabinetu tak z zszokowana wizytą że poprosiłam pani w rejestracji o złożenie skargi do teraz nie umiem nazwać tego co się tam wydarzyło na pewno nigdy przenigdy nie polecę tego lekarza

typowy naciągacz dziwią mnie te pozytywne komentarze stwierdzona przepuklina zamiast je operować jako chirurg to wysyła pacjęta do następnych specjalistów

typowy naciągacz dziwią mnie te pozytywne komentarze

Odradzam! Poszedłem w sprawie problemów z płodnością. Wizyta trwala 5 min. Z czego 4minuty to przepisywanie wynikow. Doktor obejzal wyniki powiedzial ze nie wyglada to dobrze i zlecił szereg kolejnych w "zaprzyjaźnionym labolatorium". Sam nie przeprowadzil żadnego badania. Skasował 150pln U innego lekarza w tej samej cenie zostałem kompleksowo przebadany i okazalo sie ze wcale nie jest tak źle jak to kreślił dr Radziszewski

Skasował 150pln

Byłem pacjentem Pana Dariusza kilkanaście lat temu. Z wielką pasją i zaangażowaniem (co dla mojego zdrowia w konsekwencji okazało się zbawienne) leczył moją dolegliwość - kamicę nerkową. Po kolejnym nawrocie choroby od Niego przecież niezależnym przepisał mi zioła. Piłem je ponad pół roku od tego czasu zapomniałem o chorobie. Bardzo dziękuję Panie doktorze.

Po długim leczeniu Pan doktor stwierdził jest Pan zdrowy, kontrola za pół roku.Miesiąc później operacja usunięto mi tylko 5/pięć/ kamieni prawej nerki.Zatracił Pan swoją fachowość a uczyć trzeba się ciągle. Nie polecam .

Bardzo dobry lekarz. On ma serce do pacjenta, a to się liczy. Nie mam nic jemu do zarzucenia

Lekarz beznadziejny!! nie polecam Go nikomu, wizyta trwała zaledwie 5 minut!! nie dość że koszt wizyty to 100zł to powiedział dokładnie to co już wiedziałem z internetu i nie udzielił mi właściwej pomocy.

Nie mam uwag, co prawda to pierwsza moja wizyta u tego lekarza. Jeśli miałbym jeszcze raz skorzystać nie zastanawiał bym się.

Bardzo dobry lekarz z prawdziwym powołaniem, wybitny specjalista!! Jest bardzo uczciwym człowiekiem. Szczerze polecam!