dr n. med. Dariusz Rapadr n. med. Dariusz Rapa - zdjęcie profilowe

dr n. med. Dariusz Rapa

Seksuolog, Endokrynolog, Ginekolog

Niestety wykształcenie nie idzie w parze z kulturą osobista. Ja po szkole zawodowej nie wyobrażam sobie w ten sposób rozmawiac z drugą osobą, tym bardziej pacjentem.

Jestem pacjentką Doktora Rapy od 6 lat. Jest to wspaniały specjalista, bardzo profesfonalny, życzliwy, potrafiący cierpliwie odpowiedzieć na każde pytanie. Z doświadczenia własnego, jak i kilku przyjaciółek wiem, że najszybciej potrafi zdiagnozować każdą dolegliwość, z którą często nie radzili sobie inni lekarze. Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi za pomoc w trudnych momentach i serdzecznie wszystkim polecam!

świetny fachowiec dzięki niemu żyje moje dziecko

świetny fachowiec dzięki niemu żyje moje dziecko

dobry lekarz- prowadził moją ciążę i wcześniej leczyłam u niego problemy ginekologiczne, zawsze jest w stanie wyjaśnic badania i doradzić jak najlepsze rozwiązanie. Poświęca tyle czasu ile potrzebuję. wzbudza zaufanie,polecam go moim znajomym.

PO PROSTU NIE MOŻNA MU SIE POWIERZYĆ JA OSOBIŚCIE NIESTETY MIAŁAM BARDZO ZŁE DOŚWIADCZENIE ,NIE WIELE BRAKOWAŁO ABYM URODZIŁA W KARETCE POGOTOWIA

Niemiły i CHAMSKI!!! Nie polecam nikomu!!!!! Po tym jaki był wobec mnie podczas porodu. Odradzam.....