Dariusz Ratajczak

Urolog, Urolog dziecięcy

Świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Pan doktor przyjął synka w trakcie trwania pandemii, gdzie inni lekarze odmawiali nam wizyty, a szpital odwołał zabieg. Pan doktor do dziś prowadzi przypadek synka, poprawa w zdrowiu jest ogromna, cały czas daje nam ogromne nadzieje na zupełne wyleczenie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że trafiliśmy na pana doktora :)

Wspaniały lekarz i człowiek 😊 minęło już 20 lat od moich operacji a ja nadal mam 2 nerki i to dzięki Panu Doktorowi .Polecam z całego serca .

Więc tak. Historia jest długa a dla mnie badał bolesna. Ten lekarz zniszczył mi życie w wieku pięciu lat. Trafiłam na izbę przyjęć z zapaleniem wyrostka robaczkowego. praktycznie obrazu trafiłam stół operacyjny pod ręce pana ''doktora" który wyciął mi nie tylko wyrostek ale też jajnik Nigdy nie przyznał się że popełnił błąd. Wyciął mi zdrowy jajnik. Teraz po latach mam problemy z moim drugim jajnikiem z powodu których będzie musiał być usunięty. Może gdybym wtedy trafiła na innego lekarza, za kilka lat po moim domu biegały by rozesmiane maluchy. A tak moja przyszłość wygląda zupełnie inaczej. Przykro mi że całą sprawę poznałam po tylu latach że nie mogę nawet przeprowadzić procesu temu człowiekowi.

Polecam serdecznie. Mój syn uwielbia tego lekarza nie boji się go ma dobre podejście do dzieci. Od kiedy do niego chodzimy nie mamy zakarzeń dtóg moczowych i wykonuje nam wszystkie badania.

to ja alan hek panie doktorze jest pan bardzo fajny:)

to ja alan hek panie doktorze jest pan bardzo fajny:)

Bardzo sympatyczny lekarz. Ma podejście do dzieci i widać, że przejmuje się ich losem.