lekarz Dariusz Repeć

Zgadzam się z komentarzem poniżej. Trafiłam na tego Pana na IP w 34tc w Święta, ponieważ coś mnie zaniepokoiło i mam nadzieję, że już nigdy Go nie zobaczę. Jeszcze przed badaniem postawił diagnozę, że nie jest dobrze skoro przyjechałam. Po badaniu ginekologicznym, które było koszmarem nie usłyszałam nic konkretnego poza tym, że w ogóle jestem dziwnie zbudowana. Na karcie informacyjnej miałam napisane, że szyjka jest skrócona i ujście zewnętrzne uchylone. Szczerze mówiąc wyszłam dużo bardziej zdenerwowana niż byłam przed wizytą, ponieważ załamało mnie samo podejście Pana Doktora do pacjenta, a raczej jego całkowity brak.
Na koniec dodam, że po wizycie u swojego lekarza zaraz po świętach okazało się, że szyjka jest twarda i ma ponad 4 cm, co na tym etapie ciąży, podobno jest świetnym wynikiem, więc chyba nie trzeba dodawać jak "dobrym" specjalistą jest Pan Doktor.

Lekarz ginekolog który lubi rzucać seksistowskimi żarcikami np. "coo lubi Pani leżeć pod spodem". W celu, jak sam powiedział abym się odprężyła...bez komentarza. Miało mnie to wyluzować a wyszłam zniesmaczona. Być może to ja nie posiadam poczucia humoru a może Pan Doktor powinien pomyśleć zanim coś palnie. W końcu różni są ludzie i nie każdemu takie zachowanie może przypaść do gustu. Poza tym podejście jakby siedział tam za karę (co nawet sygnalizował przeciąganiem się czy stękaniem z niezadowolenia), brak zorganizowania, ociąganie się.

Co to za lekarz. Nie dość ze nie umie pisać nawet na klawiaturze to nieć umie obsługiwać programu w którym musi się poruszać zero kompetencji i podejścia do pacjenta. Jak mu tak źle i ciężko to wyjazd jak najdalej od ludzi. Za dobrze jest im wszystkim i dlatego tak narzekają. Jedno musze przyznac, opieszałość na bardzo wysokim poziomie!!!! Jak najdalej od takich ludzi.

Jak najdalej od takich ludzi.