lekarz Dariusz Różański

Radiolog, USG

3,1
3,4
2,9

Zgadza się,że pan doktor ma duże problemy z alkoholem i lekami.Moim zdaniem powinien udać się już na wcześniejszą zasłużoną emeryturę,a nie kompromitować się ciągłymi nieobecnościami w pracy spowodowanymi ciągiem picia.Jedno jest pewne...długo do auta nie wsiądzie bo policja mu prawo jazdy zabrała za stłuczkę....To teraz jest powód do picia bo bez prawka jak bez ręki panie były doktorze.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Fachowy i kompetentny. Uprzejmy i uczciwy. Cała moja rodzina oraz znajomi korzystają z jego pomocy i rad. Dr. Różański to człowiek bardzo "ciepły" i życzliwy ludziom. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę zawodową. Wszystkie jego diagnozy potwierdzają się w dużych ośrodkach klinicznych. Bardzo polecam wszystkim potrzebującym dobrego fachowca właśnie tego lekarza.

Poprzednią opinię pisał pewnie Pan Różański,bo o takiej opinii,to on może pomażyć!Ten lekarz to pomyłka.Stawia diadnozę,która jest mylna w 100%.Stwierdził u mnie raka wątroby.Co się okazało inny lekarz w kielcach to wykluczył i nazwał go konowałem.Panie Różański.nawet nie wie pan jak ja się wtedy czułem!!!!Życzę panu,żeby teraz panu ktoś zdiagnozował raka trzustki,a to bardzo prawdopodobne,bo pije pan alkohol nawet w gabinecie lekarskim.Czuć od pana na kilometr!Dziękuję panu za trefną diagnozę i mam nadzieję,że jak pan jest teraz w morawicy na odwyku,to czegoś tam pana nauczą.

LEKARZ BARDZO DOŚWIADCZONY I KOMPETENTNY. ŻYCZLIWY KAŻDEMU PACJENTOWI, O CIEPŁYM CHARAKTERZE, NIEZWYKLE UPRZEJMY I POMOCNY. JEGO ZAWODOWE I ŻYCIOWE RADY POMOGŁY BARDZO WIELU LUDZIOM. TRUDNO ZLICZYĆ ILU CHORYM URATOWAŁ ZDROWIE I ŻYCIE. JEGO TALENT LEKARSKI I ALTRUIZM WZBUDZA ZAZDROŚĆ WIELU LEKARZY. PANIE DOKTORZE, PROSZĘ NIE ZWAŻAĆ NA ZAWIŚĆ INNYCH. JESTEŚMY Z PANEM!

Godny najwyższego uznania i szacunku lekarz z największym doświadczeniem w badaniach USG w Ostrowcu i okolicach. Bardzo rzeczowy i uprzejmy. Zawsze stara się pomóc pacjentowi i znaleźć przyczynę dolegliwości. Bardzo pomógł mnie i mojej mamie. To dobrze, że w Ostrowcu są jeszcze tacy lekarze jak dr. Różański. Kompetentny, fachowy i niedrogi. Jak najbardziej godny polecenia. Wiem, że jest także obiektem zazdrości innych lekarzy.

To niekompetentny lekarz który nadużywa alkoholu.Mało tego.Jego diagnozy są w 70% mylne.Więc jeśli ktoś z państwa robił u niego usg i została zdiagnozowana choroba to proszę natychmiast pójść do specjalisty,a nie lekarza który codziennie zagląda do butelki i zamiast być w pracy to przebywa na odwykach.Nie polecam!

Dobrze,że żyjemy w czasach gdzie internet jest wszechobecny i opinie internautów dają wiele wskazówek na temat danego lekarza.Ten nie jest wart złamanego grosza,a wszystkie negatywne opinie są trafne w 100%.Jak można się tak mylić co do stawianej diagnozy?Byłem,sprawdziłem i nie polecam.

To najgorszy lekarz z jakim się spotkałem w całym swoim życiu.Ja również znam pana doktora z tej ciemnej strony.Owszem jest miły,kulturalny,ale co to ma wspólnego z jego chybionymi diagnozami i nadużywaniem alkoholu?Ciągle go nie ma w pracy,bo jak nie jest nawalony,to na odwyku!Dlatego najpierw się pan sam wylecz,a dopiero innych!!!

Bardzo sumienny, dokładny i doświadczony lekarz. Każdemu pacjentowi potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć. Stawia bardzo trafne i wiarygodne diagnozy, które potwierdzają się w dużych ośrodkach klinicznych, np. w Warszawie. Pacjentów traktuje bardzo uprzejmie i poważnie. Bardzo polecam wszystkim dr. Różańskiego.

Wyjątkowo dobry lekarz i diagnosta. Badamy się u niego z całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni za każdym razem. Lekarz uczciwy i życzliwy wszystkim ludziom. Dostępny w każdej trudnej sytuacji. Bardzo gorąco polecam. Piotr.

Piotr.