lekarz Dariusz Różański

Radiolog, USG

2,9

Bardzo dobry lekarz o dużej wiedzy, ogromnym doświadczeniu i bardzo wysokiej kulturze osobistej. Bardzo dokładny i uprzejmy. Można na nim całkowicie polegać. Bardzo polecam z całą moją rodziną i przyjaciółmi.

Wyjątkowo dobry lekarz i diagnosta. Badamy się u niego z całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni za każdym razem. Lekarz uczciwy i życzliwy wszystkim ludziom. Dostępny w każdej trudnej sytuacji. Bardzo gorąco polecam. Piotr.

Piotr.

Lekarz uprzejmy, miły, kompetentny. Bardzo dobry fachowiec. doświadczony, poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom. Anna.

Anna.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Fachowy i kompetentny. Uprzejmy i uczciwy. Cała moja rodzina oraz znajomi korzystają z jego pomocy i rad. Dr. Różański to człowiek bardzo "ciepły" i życzliwy ludziom. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę zawodową. Wszystkie jego diagnozy potwierdzają się w dużych ośrodkach klinicznych. Bardzo polecam wszystkim potrzebującym dobrego fachowca właśnie tego lekarza.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Od kilkunastu lat badamy się u Niego z całą rodziną. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie jego diagnozy potwierdzają się w Warszawie. Szczerze polecam.

LEKARZ BARDZO DOŚWIADCZONY I KOMPETENTNY. ŻYCZLIWY KAŻDEMU PACJENTOWI, O CIEPŁYM CHARAKTERZE, NIEZWYKLE UPRZEJMY I POMOCNY. JEGO ZAWODOWE I ŻYCIOWE RADY POMOGŁY BARDZO WIELU LUDZIOM. TRUDNO ZLICZYĆ ILU CHORYM URATOWAŁ ZDROWIE I ŻYCIE. JEGO TALENT LEKARSKI I ALTRUIZM WZBUDZA ZAZDROŚĆ WIELU LEKARZY. PANIE DOKTORZE, PROSZĘ NIE ZWAŻAĆ NA ZAWIŚĆ INNYCH. JESTEŚMY Z PANEM!

Poszedłem do niego ze skierowaniem z ostrym bólem brzucha. A on mi na to że nie ma z ośrodkiem umowy podpisanej (dzwoniłem później do ośrodka i mają podpisaną jeszcze umowę) i że jak chcę być przebadany to się ze mną może prywatnie umówić. A najbardziej mnie to wpieniło że koleś nawet nie sprawdził macaniem czy to jest jakiś stan ostry. Dawno mnie żaden lekarz tak nie wpienił.

Z opowieści znajomych ; W Centrum Onkologii w Kielcach złapali się za głowę jak opisał zdjęcie. Niestety pacjęt zmarł.

Z opowieści znajomych ;
W Centrum Onkologii w Kielcach złapali się za głowę jak opisał
zdjęcie.
Niestety pacjęt zmarł.

Dodam tylko że naprawdę mam zaufanie do tego lekarza. Korzystałam z jergo usług kilka razy i nie zawiodłam się.

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny, starszy, sprawia wrażenie bardzo doświadczonego. W sposób przystępny wytłumaczył mi co mi dolega oraz przyczyny moich dolegliwości. Bardzo polecam.