lekarz Dariusz Rzedzicki

USG, Urolog

2,5

"Doktor" Rzedzicki dopuścił się wielu zaniedbań "lecząc" mojego tatę u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy na pęcherzu. Niestety po operacji lekarz nawet się nie zainteresował jego stanem zdrowia i nie skierował go na chemioterapie. Przy każdej wizycie nie podał żadnego dalszego leczenia a gdy ponownie po 4 miesiącach tata został hospitalizowany, Pan Rzedzicki był zdziwiony, że pacjent nie miał podanej chemioterapii, chyba zapomniał go skierować ... kontakt z lekarzem jest utrudniony ewidentnie nie chciał leczyć pacjenta sugerując "szukania lekarza na miescie" . Z rozmowy można było odczytać, że niechęć do dalszego leczenia jest spowodowany BRAKIEM wczesniejszego "PODZIĘKOWANIA". Pacjenta wypisał bez leków bez których po dwóch dniach od wypisu wrócił na SOR. Nawet najgorszemu wrogowi nie życzę trafić w ręce tego o to wielkiego lekarza.

Swietny lekarz, już nie wielu jest takich. Bardzo duża wiedza w swojej dziedzinie ale tez w innych specjalizacjach medycznych. Nie spieszy sie, wyjaśnia wszystko o co pytałam. Naprawdę godna polecenia kompetentna osoba.

Szukajcie Państwo innych, to jest po prostu tragedia.

Szukajcie Państwo innych, to jest po prostu tragedia.

Niesympatyczny, odnosi się do pacjenta z wyższością. Badania wykonuje w sposób nietaktowny i agresywny. Nie potrafi postawić właściwej diagnozy, ignoruje objawy i podchodzi do nich lekceważąco. Wizyta u tego lekarza nic nie wnosi i wymaga tak czy inaczej kolejnej wizyty u innego. Lepiej więc od razu pójść do innego, który rzeczywiście zajmie się problemem pacjenta i któremu będzie zależało na jego rozwiązaniu.

Ten pan jest człowiekiem bardzo nieprzyjemnym w rozmowie,obszedł się ze mną arogancko, wręcz prostacko. Moim zdaniem nie tak jak przystoi lekarzom. DOKTORZE RZEDZICKI, my pacjeńci oczekujemy szacunku, zrozumienia, szukamy pomocy. Ja osobiście nigdy więcej nie pozwolę znaleźć się w pańskich rękach. Jak również odradzam tym którzy to czytają.

również odradzam tym którzy to czytają.

lekarz nie potrafił zlecić odpowiednich badań w celu postawienia diagnozy.

lekarz nie potrafił zlecić odpowiednich badań w celu postawienia diagnozy.

Doktor Rezdzicki jest specjalistą w swoich fachu. Usg zawsze opisywane jest szczegółowo, leczenie nie jest z najwyższej półki. Gwarantuje skuteczność! mogę śmiało polecić tego lekarza!

Byłem na usg gruczołu krokowego u pana doktora. Bardzo obawiałem się tego rodzaju badania gdyż miałem je wykonywane pierwszy raz. Jednak obawy te były zbędne. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i moje wrażenia po badaniu są jak najbardziej pozytywne.