lekarz Dariusz Siwiński

Chciałabym się podzielić moja opinią na temat Doktora Dariusza Siwinskiego. Bardzo kompetentny lekarz, z duża wiedza, która przekazuje pacjentom. Doktor jest życzliwy i czuć w nim chęć pomocy. Po godzinach przejrzał mój rentgen, wiec szczerze mogę powiedzieć, że trzeba doceniać takich lekarzy. Ciężko pracują, żeby wyżywić swoja rodzine, gdzie mogą wyjechać i zarabiać dużo więcej. Dziękuje również za lata ciężkich studiów i naukę, bo sama nie byłabym w stanie się tyle nauczyc. Był to najmilszy lekarz jakiego poznałam wiec bardzo polecam. Dziękuje Panie Doktorze za pańską doskonałą pracę.

Nie polecam! Wizyta opóźniona ponad godzinę, Pan doktor nieuprzejmy, nawet nie obejrzał urazu. Nerwowo, nieprofesjonalnie. NIE POLECAM!!

Operacja z 4.08.2022, Ból w pachwinie lewej, Neuropatia nerwu zasłonowego. Przez wiele lat męczyłem się z bólem, chodziłem do lekarzy ale nikt nie wiedział co mi dolega, otrzymywałem tylko tabletki a i tak nie pomagały. W końcu trafiłem do Doktora, od razu stwierdził to co napisałem wyżej i że najlepszym wyjściem jest zabieg, w końcu za trzecim podejściem z przyczyn prywatnych do operacji udało się, terminy ustalałem z doktorem nie miał nic przeciwko że tak przestawiam zabieg, a przez pracę kolidowało mi to ale w końcu się udało. Zabieg miałem w Słupcy, bardzo jestem zadowolony, sam zabieg trwał niecałą godzinę, znieczulenie od pasa w dół. Bałem się tego ale faktycznie nic nie czułem i nie żałuję tego znieczulenia. Po zabiegu oczywiście wypisany do domu po drugim dniu. Chodziłem o kulach bardzo długo aby nie nadwyrężać nogi, w domu spędziłem w sumie półtora miesiąca, dr wypisał mi też skierowanie na rehabilitację dwa tygodnie na NFZ. Doktor jak dla mnie bardzo miły, konkretny i rzeczowy, opisał problem że po zabiegu może być lepiej ale nie gorzej jak w każdym zabiegu jest ryzyko albo będzie lepiej albo tak samo. Zastanawiałem się ale i tak się zgodziłem żeby spróbować i warto było bo nie odczuwam tego bólu co wcześniej gdy podnosiłem nogę czy pracowałem fizycznie to kłucie w pachwinie doprowadzało mnie do szału taki był dziwny ten ból. Po zabiegu na drugiej wizycie miałem ściągnięcie szwów, dr bardzo się postarał bo prawie nic nie czułem. Nie żałuję tej operacji bo pomogło mi to w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

Prywatna wizyta przebiegła w nerwowej atmosferze, pan dr był niemiły, spieszył się, pouczał, wydawal krytyczne opinie na temat innych lekarzy. Poczułam się gorzej psychicznie po wizycie, myślałam, że lekarze powinni pomagać, a spytana o radę co zrobić z bólem otrzymałam odpowiedź "cudotwórcą nie jestem ". Zapewne panie doktorze, ale również nie jest Pan lekarzem z powołania.

Lekarz godny polecenia.Cierpliwy,uprzejmy,a co najważniejsze bardzo kompetentny.Polecam z czystym sumieniem.