Wspaniały lekarz, kompetentny, rzetelny i zawsze pomocny. Leczy całą nasza rodzine juz kilku lat. Rewelacyjne wręcz podejście do dzieci

Najlepszy lekarz rodzinny, jakiego spotkałam, kompetentny, rzetelny, nie bagatelizuje żadnego problemu, słucha pacjenta, ma ogromną wiedzę, poza tym uprzejmy i życzliwy. W 100% polecam.

lekarz z powołania,godny polecenia, oby takich lekarzy było coraz więcej,wiedza, uprzejmość, kompetencje wszystko na 6

Rewelacja, pomocny, ludzki co najważniejsze, podchodzi do pacjentów jak do ludzi, a nie jak do kogoś niższego gatunku.

Byłem dziś i jestem bardzo miłe zaskoczony, bo takiego lekarza jeszcze nie spotkałem a stykam się z różnymi na co dzień. Powiem tak : konkretny facet, tłumaczy pacjentowi jego dolegliwość prostymi słowami, szybka diagnoza, którą koniecznie trzeba sprawdzić - z miejsca skierowanie do specjalisty.Przy tym duża wiedza i uprzejmość dla pacjenta. Lekarz z powołania, szczerze Państwu polecam

Podpisuję sie obiema rękami pod ponizszymi opiniami :) nigdy wczesniej nie spotkałam sie z tak kompetentnym, zyczliwym, otwartym lekarzem. Jego diagnozy zawsze potwierdza wnikliwa rozmowa z pacjentme na temat objawów oraz wcześniejsze zlecone badania. Nie proponuje leczenia bez wczesniejszego potwierdzenia swoich przypuszczeń. W 100 % polecam tego lekarza!!!

W 100 % polecam tego lekarza!!!

Jeżeli ktoś z Was szuka lekarza kompetentnego z ogromną wiedzą to właściwy adres,dr Skal jest moim lekarzem rodzinnym od kilku lat i mam do niego pełne zaufanie.

Prawdziwy lekarz - takich jest dzisiaj bardzo mało.

Prawdziwy lekarz - takich jest dzisiaj bardzo mało.

Wspaniały człowiek. Jego uprzejmosc, wiedza ogromna.

Wspaniały człowiek. Jego uprzejmosc, wiedza ogromna.

Wspaniały Lekarz. Lekarz z powołania. Kompetentny, z dużą wiedzą. Człowiek przez duże "C" o wielkim, złotym sercu z cudownym podejściem do pacjenta - małego, dorosłego i w podeszłym wieku. Życzę Mu żeby w życiu spotykało Go wszystko co najlepsze. Jako lekarza gorąco polecam.

Wspaniały Lekarz. Lekarz z powołania. Kompetentny, z dużą wiedzą.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Lublin"?

Twój lekarz
Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Dziesiąta"
Wł. Kunickiego 122/16
20-436 Lublin