dr n. med. Dariusz Skal

Lekarz rodzinny

Wspaniały!!! kompetentny, ma podejście do pacjeta,cudowny dla dzieci!!! POLECAM!

Byłem dziś i jestem bardzo miłe zaskoczony, bo takiego lekarza jeszcze nie spotkałem a stykam się z różnymi na co dzień. Powiem tak : konkretny facet, tłumaczy pacjentowi jego dolegliwość prostymi słowami, szybka diagnoza, którą koniecznie trzeba sprawdzić - z miejsca skierowanie do specjalisty.Przy tym duża wiedza i uprzejmość dla pacjenta. Lekarz z powołania, szczerze Państwu polecam

Podpisuję sie obiema rękami pod ponizszymi opiniami :) nigdy wczesniej nie spotkałam sie z tak kompetentnym, zyczliwym, otwartym lekarzem. Jego diagnozy zawsze potwierdza wnikliwa rozmowa z pacjentme na temat objawów oraz wcześniejsze zlecone badania. Nie proponuje leczenia bez wczesniejszego potwierdzenia swoich przypuszczeń. W 100 % polecam tego lekarza!!!

W 100 % polecam tego lekarza!!!

Zgadzam się ze wszystkimi wcześniejszymi opiniami.

Zgadzam się ze wszystkimi wcześniejszymi opiniami.

Wspaniały Lekarz. Lekarz z powołania. Kompetentny, z dużą wiedzą. Człowiek przez duże "C" o wielkim, złotym sercu z cudownym podejściem do pacjenta - małego, dorosłego i w podeszłym wieku. Życzę Mu żeby w życiu spotykało Go wszystko co najlepsze. Jako lekarza gorąco polecam.

Wspaniały Lekarz. Lekarz z powołania. Kompetentny, z dużą wiedzą.

Prawdziwy lekarz z powołania, ma super podejście do pacjenta. Doktorze Skal pogratulować uprzejmości!!! Polecam każdemu i staremu i młodemu.

Najlepszy lekarz rodzinny pod słońcem, chodzę do niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Złoty człowiek, gorąco polecam doktora Skala!

super lekarz:) tylko szkoda ze 3 dni w tygodniu przyjmuje:(

super lekarz:) tylko szkoda ze 3 dni w tygodniu przyjmuje:(