lek. dent. Dariusz Skoczylas

Dentysta przez duże D, wspaniałe podejście do pacjenta, profesjonalny sprzęt i miła atmosfera sprawia, że nie musisz się obawiać wizyt w tym gabinecie :-) Polecam w 100%

Jestem bardzo zadowolona, lekarz- jeden z nielicznych- który wzbudza moje zaufanie. Profesjonalny- świetny efekt końcowy różnych zabiegów stomatologicznych jakie przechodziłam. Cierpliwy, tłumaczy co robi,przedstawia różne możliwości zabiegów związanych z kosmetyką zębów,uważny na pacjenta.Stomatolog super, człowiek przesympatyczny.Moi najbliżsi to również pacjenci tego lekarza.

Godny zaufania i polecenia, zwraca uwagę na "cierpienia" pacjęta, byłam u niego z dziećmi. POLECAM

Wspaniały dentysta,ma idealne podejście do pacjęta,leczę się z całą rodzina u tego stomatologa i wszyscy są zadowoleni.Polecam w 100% tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubin"?

Al.Fredry 34C
Lubin