lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny

Doktor Sokołowski to wybitny specjalista, który usunął mi hemoroidy bez konieczności pobytu w szpitalu i operacji. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, który także cierpiał z powodu hemoroidow odbytu i bardzo zachwalał metodę doktora. Teraz sam przekonałem sie na własnej skórze, jak dobry jest to Lekarz. Wszystkie dolegliwości zniknęły i czuje sie bardzo dobrze. Wielki szacunek dla umiejętności Doktora Sokołowskiego. Sprzęt na poziomie wręcz światowym, prowadzenie pacjenta bez zarzutu. Mamy w kraju naprawdę znakomitego proktologa.

Doktor Godny polecenia, sympatyczny, ma świetny kontakt z pacjentem. Wyleczył mi żylaki odbytu, które były "pamiątką" po drugiej ciąży. Na początku bardzo się bałam, ale w sumie więcej strachu niż to warte. Zabiegi są fajne, bo trwają krótko i w sumie prawie nic się nie czuje. Później trzeba tylko przestrzegać zaleceń i można normalnie funkcjonować. Super metoda dla pracującej mamy 2 urwisów. Polecam, bo rezultaty są naprawdę rewelacyjne za przystępne pieniądze.

Właśnie zakończyłam leczenie u doktora i dlatego postanowiłam napisać opinie. Miałam problem z hemoroidami, ale dr Sokołowski skutecznie go rozwiązał. Polecam metodę evrf, ze względu na natychmiastowe efekty, krótkie i spokojnie do przeżycia zabiegi oraz przede wszystkim skuteczność!!! Poza tym sam doktor jest bardzo sympatyczny i potrafi podejść do pacjenta w taki sposób, ze tak w sumie krępujące problemy, jakimi są żylaki odbytu i związane z tym skrępowanie i strach szybko znikają. Na początku trochę sie wstydziłam, ze będzie mnie leczyć mężczyzna, a nie kobieta, ale teraz nie żałuje tego wcale i bardzo sie cieszę, ze trafiłam do tego doktora.

Witam wszystkich, dzieki za polecenie tego lekarza. Ja rowniez wystawiam mu pozytywna opinie, bo dal rade wyleczyc moje hemoroidy, z ktorymi zylem od lat. Lekarz kontaktowy, zna sie na rzeczy. Sprzet rewelacyjny, dlatego kazdy z zabiegow ledwo co czulem, pozniej lekko krwawilem, ale do przezycia. Generalnie polecam, bo sa zdecydowane efekty w krotkim czasie za rozsadne pieniadze.

Swietny specjalista. Pan Doktor wyleczyl mi hemoroidy i uchronil przed bolesna operacja. Od pierwszej wizyty bardzo uprzejmy i rzeczowy, wszystko dokladnie potrafi pacjentowi wytlumaczyc. W trakcie zabiegow delikatny, wiec przebiegaja one bardzo sprawnie, szybko i niemal bezbolesnie, bez dodatkowego stresu. Zawsze mozna sie z nim skonsultowac telefonicznie. Pacjent nie jest pozostawiony sam sobie, co zrobilo na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Szczerze polecam Doktora.

Witam, moge tylko potwierdzic pozytywne opinie na temat tego doktora. Sam po ich przeczytaniu udalem sie do niego na wizyte i jestem bardzo zadowolony z rezultatow. Polecam zabiegi na hemoroidy, tzw. Evrf, ktore daja niesamowite efekty ( przynajmniej u mnie).

Jestem pacjentka doktora od roku. Wyleczyl mi hemoroidy falami radiowymi. Polecam te zabiegi, bo sa krotkie i daja rewelacyjne efekty. Jestem wlasnie po kontroli, bardzo zadowolona i wreszcie zdrowa. Dr Sokolowski jest specjalista, ktorego kazdemu moge polecic. Warto odzyskac komfort zycia.

Świetny specjalista. Właśnie zakończyliśmy leczenie hemoroidow z czego jestem bardzo zadowolony. Zabiegi krótkie i skuteczne. Koszt do zaakceptowania. Polecam, bo jakość życia jest teraz o 100% lepsza.

Jako pacjentka Doktora potwierdzam pozytywna opinie o nim. Jest to lekarz niezmiernie sympatyczny, skuteczny i bardzo delikatny. Nie znam lepszego specjalisty od zylakow odbytu.

Doktor wart polecenia następnym pacjentom. Profesjonalne podejście do pacjenta, przy tym po prostu mądry i sympatyczny człowiek. Skuteczna metoda falami radiowymi. Rezultat przerósł moje oczekiwania.